Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 17:58:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 7:18:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Ejula ako pozeram, tak Krischko ma uz predbehol v tom odporucani. Ako kludne pozri aj to, co ti on pise, to je fajna firmicka ohladne tychto plotov a bran a ked pise, ze vedia zariesit aj ten odvoz a demontaz, tak by som nevahal na tvojom mieste. Skus sa dohodnut napriklad tak, ze ked ti pridu na zameranie, ci by ti to uz nemohli odviezt, alebo potom, pri montazi. Myslim, ze to takto budu spajat, aby jednym vrzom vybavili viacej toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 10:01:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
majcich, takze hovoris, ze sa oplati u nich dat robit? lebo uvazujem nad nimi ako nad jednou z moznosti. ale stale tak nejak vaham. cenove ponuky mam doma a to zas nie je nejaky citelny rozdiel, ze by to boli stovky eur, co sa ponuky lisia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 6:54:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
bigbrother tak na nieco musis teda prist, ze podla coho sa rozhodnes. pozeral si si aj nejake recenzie napriklad? alebo potom sa da porovnat pripadne, ze aky vyber ma ktora spolocnost, ale tak to asi uz nie v tvojom pripade, ked hovoris, ze aj cenove ponuky mas. tak potom si odsledovat zaruku, pripadne nejaky servis pozarucny alebo take nieco. za aky cas ti vedia prist na zameranie, ci ti spravia aj vizualizaciu napriklad, ako dlho sa caka na dodanie, atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 9:53:33 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
suhlas s tym zameranim. my sme napriklad mali 2d vizualizaciu normalne v cene. ked nam boli na zamerani a potom nam posielali cenovu ponuku na zaklade toho, tak aj rovno s tou vizualizaciou. a da sa spravit aj 3d vizualizacia, komu by sa malilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 11:11:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 35
Bydlisko: Modra
musketier :)
za tu vizualizaciu ste si aj platili? lebo tak ja by som si rada pozrela, ze ako by ten plot vyzeral este predtym ako by mi ho spravili. ine je pozriet si fotky z realizacii, co robila spolocnost niekomu inemu. u nas to inak moze ukazat predsa len. a keby sa mi to nejak nepozdavalo, tak aj po tom zamerani to viem este pripadne zmenit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 7:07:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 81
patiacha to asi bude zalezat od toho, ze aka firma ti to bude cele realizovat. my sme si zo vsetkych cenovych ponuk vybrali tu od elmaru a teda boli nam aj na tom zamerani a potom posielali vizualizaciu spolu s ponukou. ako pisal aj musketier, ze sa to zvykne. a za to sme navyse neplatili nic, to bolo normalne akoze sucast tej ponuky, aby sme si to vedeli predstavit, za co je ta cena vycislena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 9:16:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Zdravím Domusko, ak sa môžem opýtať, tak ste ich kontaktovali priamo telefonicky, mailom a takto ste sa dohodli, že vám spracujú cenovú ponuku? Alebo ste využili online konfigurátor, ktorý majú na webe? Je tento spôsob zadania požiadavky na spracovanie cenovej ponuky spoľahlivý?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 7:24:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 81
gustinoo nasiel som si kontakt na stranke, ale potom som natrafil aj na ten konfigurator a cez to som potom isiel. v pohodke mozes vyuzit tiez tuto moznost. tam nebol v podstate ziaden rozdiel oproti ten finalnej ponuke, co mi potom po zamerani dodali. to bola len taka par eurova odchylka, ako keby ani nebola.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 10:20:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
domusko tak ale to je podľa mňa jedno, že či tak alebo onak. ono aj cez fb sa tuším dá im napísať, tam majú tiež tú svoju stránku alebo skupinu, alebo ako sa to tam nazýva. tam si zakaždým pozerám, keď pridajú nejaké nové fotky z montáží a realizácií, čo robili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 8:05:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- ahojte, chcem sa opýtať, že keď ste si dávali robiť ploty okolo vašich domčekov, tak ako dlho ste čakali na dodanie? -
- čo všetko zahŕňa ten proces od výberu po namontovanie? -
- pomôžete mi v tom nejak sa zorientovať? -


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt