Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 10:46:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 9:50:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
pokiaľ sa pustím do nejakého prieskumu a zašlem žiadosti o cenové ponuky, chcem sa opýtať jednu vec. je u niekoho možnosť, že mi predtým ako sa spraví plot, vyhotoví aj nejakú vizualizáciu? viem, že firmy majú kopec fotiek z iných realizácií a návrhov plotov, ale potreboval by som vidieť, ako to ukáže presne pred našim domom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 6:40:36 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
12klaco0 mame skusenost nasledovnu. my sme kupovali od firmy co robi primarne ploty a brany zabradlie. to bolo vlani, chceme aj plot vlastne taky isty ako je zabradlie, len vlani nam to nevydalo, lebo sme mali aj ine vydavky, tak hadam tento rok by sme to mohli dokoncit. no ale k tej vizualizacii. tak k tomu zabradliu sme proste vizualizaciu nepotrebovali, lebo to bolo len take jednoduche, do roviny, ziadne speci veci. k plotu alebo k tej brane normalne dostanes k cenovej ponuke aj vizualizaciu, aby si vedel, ze za co budes platit. jasne, je ine to vidiet niekde len tak, ako to ma niekto iny a ine je, ked to bude pred tvojim domom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 7:10:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Inak to asi ani neviem predstavit poriadne, ze by som mal kupovat u niekoho plot, tak, ze idem ho dat spravit presne na mieru a vsetko a nevidel by som, ako to vyzera dopredu. To potom by si mohol kupit nejake dielce a branu od hocikial a nejak to zbuchat dokopy. Viem, ze to robia aj takto, ale povedzme si uprimne, ze ako potom po rokoch ten plot vyzera a ako funguje brana...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 10:42:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
americano však ono máš potom nejaký čas na to, aby si sa vyjadril k tomu, že či "prijímaš" cenovú ponuku alebo nie. na to sa nemôže ani nikto uraziť, bežne si však ľudia dávajú viacej spraviť a okrem tej jednej, ktorá najviac vyhovuje, ostatné odmietnu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 7:25:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Galadriel veď jasné, to som sa dohodla dopredu, to by bolo asi hlúpe, keby prišli a by som im chcela pchať do auta starý plot. To by ma asi poslali kade ľahšie. To sme sa už dohodli, že potom keď prídu na montáž, tak sa to zoberie. Však nech nie sme dovtedy bez ničoho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 7:27:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Baroon no to nie takú, že by mala aj bráničku v sebe. Bráničku mám zvlášť, to by nebolo potrebné. Myslím, že s pohonom, nech sa to aj dá ovládať a nemusíme zakaždým vystupovať z auta a otvárať a potom zase zatvárať za sebou. To si aj niekto dáva ešte robiť vôbec bez pohonu bránu? Otváracia by bola najlepšia, len to neviem, že či sa zmestí. Najlepšie, keby sa mohli na to prísť pozrieť, že ako by to vychádzalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 7:20:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Ejula tak ja len pre istotu spomínam, že je lepšie sa dohodnúť dopredu. Lebo tak čo si budeme hovoriť, ľudia sú kadejaký, všeličo im napadne. Čiže na zameraní ti už boli? Keď hovoríš, že až pri montáži ti ten starý odvezú? Dohodla si sa aj na tej vizualizácii?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 7:36:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
fraterina ved to je podla mna najlepsie takto spravit. my sme tiez takto davali branu robit. neviem si popravde predstavit takuto branu s tym, ze ju musim rucne chodit otvarat. vsak to ti pridu zamerat tak ci tak najskor. daj si nacenit obidve a uvidis podla toho, ked ti pridu na zameranie, co povedia, co bude lepsie vychadzat. to ti aj ti chlapi budu vediet povedat z praktickeho hladiska, ze co by tam bolo lepsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 7:34:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
horarka tak hej, to je asi o niečo iné, keď v úvodzovkách len zábradlie a keď aj brána so všetkým. takže hovoríš, že to netreba nejak osobitne žiadať o tú vizualizáciu, že to je automatika k cenovej ponuke. pre inšpiráciu mi môžeš napísať, že od koho ste si to dávali robiť a kde teda aj plánujete potom ten plot ešte?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 7:05:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
12klaco0 vidis to, aka som, napisem ti tu kilometrovu spravu, ako to bolo u nas, ale to pre teba asi najpodstatnejsie som nejak vynechala. to sa ti ospravedlnujem. davali sme si v Elmar robit to zabradlie a teda potom aj ten zvysok rovnako u nich budeme. vsak pozri si co ponukaju ake kadejake moznosti a prevedenia. ono potom ked si nejaky ten model vyberies, tak vies si ho upravit aj podla seba, ze napriklad tie lamely si nejak posunies alebo farbu zmenis, vsak to je jasne, ze vyberies si ju podla seba, ale tak som myslela, ze aj dve si mozes napriklad vybrat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt