Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 6:19:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 657 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 16:59:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... nebál by som sa ísť do tejto možnosti.. tehla aj znesie, akože váhu mám na mysli... neviem, akú tam chcete potom dávať strechu, ale aj keby ste škridlu dávali, ktorá je ťažšia o dosť než plechová krytina, tak to v pohode ten prístrešok ustojí...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2022 8:37:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
ak to planujete este teraz spravit tento rok, tak by som sa rozhodol co najskor, lebo tak treba ratat predsa len s nejakym dodanim, ze to nie je zo dna na den. i ked da sa natrafit aj dodanie okolo 6 tyzdnov, co je akoze take velmi prijatelne, keby to ides porovnavat. neviem, ze ci sa da aj tak kupit, ze rovno bude mat predajca na sklade take mnozstvo, ake budete potrebovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 6:59:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
to by som povedal, že je dosť dobrá dodacia doba. to sa vzťahuje na všetky tehly a aj také tie pomocné materiály ako malta, polystyrény, preklady a podobne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 6:45:08 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
myslim, ze ono by sa to malo vztahovat na vsetko. ze ked uz robis nejaku zakazku, tak na vsetko dostanes rovnaku dodaciu dobu. ak teda sa nedohodnes s predajcom na nejakych inych podmienkach. viem, ze sa da niekedy tak dohodnut, ze ked ti pride objednavka, tak sa da este nejaky cas uskladnit u predajcu. ale hovorim, to je vsetko o dohode.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 11:01:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
tak ale to tiez plati asi len pri nejakych mensich zakazkach si myslim... nasi susedia novy teraz zacali stavat tento rok a im to vsetko naraz prislo.. normalne akoze take auto velke a to vykladali na pozemku.. a nie len jedno auto, ale tocilo sa na viackrat a potom si to tam nechali u seba vsetko aj ked nie vsetko naraz sa pouzilo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 9:07:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Altánok / prístrešok by ste stavali z akej tehly? Z koľkatky? Myslíte, že by stačila aj nejaká 25 alebo 30? Či radšej niečo mohutnejšie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 10:21:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 59
Bydlisko: Trenčín
myslim, ze aj ta 25 by mohla kludne stacit. co za altanok alebo pristresok to ma byt? aj taky obyvatelny s nejakym sedenim alebo tam chces auto parkovat alebo naco ho chces vlastne vyuzivat? zase ak to chces tak, ze tam aj krb budes mat a takto, tak to som videl uz aj ze zateplovali napriklad taketo altanky, tak potom by som mozno rovno zobral tu zateplenu tehlu, aby si sa vyhol tomu kroku, kde budes musiet davat polystyren este na to. tazko takto jednoznacne povedat, ked si viacej o tom nenapisal.

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 9:08:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
ano staci ti aj takato tehla. ale chcelo by to viacej informaci ako pise aj minaros. lebo to je ako ked sa niekto opyta, z coho ma postavit dom. to je podla mna to iste, lebo tak treba viacej k tomu povedat, aby si dostal nejaku relevantnu odpoved.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 11:06:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
môžem skúsiť zistiť, že čo sa u nás použilo, keď sa robil altánok, tiež sa používali tehly. ale nejak som sa tohto nezúčastňovala, takže nemám ani nejak prehľad, že akej značky sa kupovali a už vôbec nie, že aké presne. ale dám vedieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 7:13:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Odporucam pozriet si Heluz, maju spravenu prehladne web stranku a okrem samotnej ponuky stavebneho materialu a prislusenstva tam maju aj kadejake rady a navody a podobne. Robia aj poradenstvo, takze ak nemas jasno, tak vyskusaj to takto vyriesit. Kedze su priamo vyrobcovia, tak musia vediet poradit aj v takomto niecom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 657 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt