Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:15:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 06. Mar 2018 9:43:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Tak to teda hej :lol: Ale nakoniec sa nám to podarilo. Túto fotku čo som sem pridala tom stiahla zo stránky Sapeli takže asi ich teda nakoniec budeme mať odtiaľ keď Hilkovič má iba tie posuvné po koľajničkách.
Viem, že stena musí byť širšia a teda s miestom na to púzdro, to som čítala :) A od koho ich budete mať?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Mar 2018 12:41:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
lokma píše:
Tak to teda hej :lol: Ale nakoniec sa nám to podarilo. Túto fotku čo som sem pridala tom stiahla zo stránky Sapeli takže asi ich teda nakoniec budeme mať odtiaľ keď Hilkovič má iba tie posuvné po koľajničkách.
Viem, že stena musí byť širšia a teda s miestom na to púzdro, to som čítala :) A od koho ich budete mať?


Dobré rozhodnutie ;) ;) Uvidíš, že od nich takéto dvere budú pekne a kvalitne spravené :) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Mar 2018 9:05:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- lokma vies, ze som si aj myslela, ze pojdete cez nich? :) ;) cez nich to budete mat dobre a pri nich by som sa ani nebala, ze vam to zle spravia. maju velmi sikovnych majstrov, ktory chodia osadzat dvere. mam s nimi skusenost, tak hovorim to preto ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Mar 2018 7:52:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Vidíš dobre, že hovoríš. Už ich máme síce objednané ale napadlo mi či to chodia priamo ich zamestnanci montovať alebo na to majú nejakú externú firmu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Mar 2018 9:30:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- lokma ano, maju vlastnych montaznikov, ktory chodia montovat dvere, ktore si ludia objednaju od nich...na to si sa zabudla spytat, ked si tam bola?...a povedali vam aj priblizny termin, kedy pridu?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Mar 2018 15:01:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
@dinda No na to som práve zabudla :) Povedali nám kedy budú dvere hotové, vraj do 5 týždňov ale kedy ich prídu namontovať už k nám to zatiaľ nevieme :)
@menor Áno vieme o tom ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 7:29:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@lokma Tak okay, len som sa chcel uistit. Kolko este budete cakat? My ich uz mame nahodene konecne :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Mar 2018 9:31:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Mohli by ste mi poradiť, ako vyriešiť našu situáciu? V dome máme prepojenú kuchyňu s obývačkou no po čase mi dosť vadí, že keď varím, je smrad aj v obývačke alebo keď je u nás návšteva, tak jednoducho vidia priamo do kuchyne a musím mať neustále upratané. Myslíte, že by som to nezabila posúvnymi dverami? A aké by ste mi poradili?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Mar 2018 13:43:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- lokma :lol: :D pomaly na to najdolezitejsie si sa zabudla spytat :D :lol: ...ale tak oni ti zavolaju ked budu chciet prist...aj u nas to tak bolo..my sme sice boli dohodnuty predbezne na termin ale aj tak sme si ho museli ujastnit tesne pred...
-adriancha podla mna by to bolo v pohode...nemozes odfotit ako to u vas vyzera?.. aby sme mali lepsiu predstavivost..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Mar 2018 10:41:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
dinda píše:
- lokma :lol: :D pomaly na to najdolezitejsie si sa zabudla spytat :D :lol: ...ale tak oni ti zavolaju ked budu chciet prist...aj u nas to tak bolo..my sme sice boli dohodnuty predbezne na termin ale aj tak sme si ho museli ujastnit tesne pred...
-adriancha podla mna by to bolo v pohode...nemozes odfotit ako to u vas vyzera?.. aby sme mali lepsiu predstavivost..


Jasné, že môžem a už sa tak aj stalo :) Takto nejako to u nás vyzerá. Mohlo ma to aj hneď napadnúť, že? Vidíš, ten otvor tam máme dosť veľký a preto sa bojím, že posúvne dvere by tam nevyzerali dobre. Čo myslíš?
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt