Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:12:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 7:13:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- adriancha no mohlo ale tak niekedy sa stava, ze clovek na taketo veci jednoducho zabudne...je to v pohode :) :) ...hmm, no mas ho dost velky...cakala som, ze tam mas len taky klasicky mensi otvor...no osobne si myslim, ze nejaka firma by ti jednoznacne vedela vyrobit dvere na mieru aj v takejto velkosti...treba len nejake oslovit...bola si uz v nejakom dverovom studiu?..zistovala si si to?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Apr 2018 9:55:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@adriancha ako pozeram na tu fotku, tak by som to uz nekazil ziadnymi dverami. Mali ste na to mysliet dopredu! Takto to vyzera fajn, no na druhej strane ta chapem, ze ti to vadi. No zasuvacie dvere by ma tam dost rusili a nevyzeralo by to uz takto moderne a pekne ako teraz!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 10:59:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Dinda nebola som ešte doposiaľ nikde. Vieš mi poradiť nejaké firmy, kde by sa oplatilo zájsť? Lebo nemám veľa času chodiť po všetkým možných :-( :-/
Krischko vážne? Lenže mne to fakt veľmi vadí. Čo by si mi odporúčal spraviť? Či fakt si len na to zvyknúť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Apr 2018 12:40:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@adriancha preco si nad tym neuvazovala predtym, ked ste kupovali alebo teda projektovali tu kuchynu s obyvackou? Ale vacsina zien chce vsetko otvorene a potom zisti, ze je to totalne neprakticke! No jedine sa skus ist spytat do nejakych predajni, kde predavaju dvere, co by sa s tym dalo spravit a ci by ti vobec niekde take vedeli spravit. Z vlastnych skusenosti ti odporucam sapeli centrum v Bratislave. Oni su dost velky odbornici, mozno ti budu vediet poradit co dalej a ci tam nejake zasuvacie dvere sa budu dat spravit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Apr 2018 8:02:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Krischko neviem prečo som nad tým neuvažovala, asi som bola blbá a keďže všetci si to tak dávali, tak som to chcela aj ja tak :/ :/ A oni robia teda aj zasúvacie dvere? Ďakujem ti za radu, idem si túto firmu pozrieť na internete a možno by som tam zajtra zbehla sa popýtať. Vďaka ešte raz!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Apr 2018 11:59:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@adriancha chapem, je to teraz az moc trendy! Ano robia aj posuvne dvere a maju ich velmi pekne a nie len to, su aj kvalitne! Nie je zaco, snad ti tam poradia a snad aj uspesne vyriesis tento problem :-) ;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Apr 2018 8:18:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- adriancha tych firiem je ozaj dost vela...no osobne mam skusenost iba s tou, ktoru ti sem napisal aj Krischko...tu sapeli mam na mysli...my mame od nich interierove dvere a aj vchodove bezpecnostne...teraz maju tusim aj nejake akcie - tak by si mala pozriet a vyuzit ked tak ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Apr 2018 11:00:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
DINDA KOLKO IM TRVA VYROBA? ZACALI SME PRERABAT DOM A SU TAM ESTE POVODNE DVERE, KTORE CHCEME V BLIZKEJ DOBE VYMENIT. VYZERAJU HROZNE - NO ISTO SI TO VIES PREDSTAVIT A NEMUSIM TI O TOM PISAT! ROBIM SI TROCHU PRIESKUM ABY SOM VEDEL, AKE FIRMY NA SLOVENSKU SU DOBRE A POTOM SA ROZHODNEM Z KTOREJ OBJEDNAM. BOL BY SOM RAD, KEBY SI PRIDALA AJ NEJAKU FOTKU AKE MATE DVERE - RAD BY SOM NEJAKE OD NICH VIDEL. VDAKA!!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Apr 2018 10:55:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- majcich vitam ta tu medzi nami ;) :) ...ich dodacia lehota je od 3-6 tyzdnov...zalezi to vsetko od narocnosti tvojich poziadaviek...no mozem ti povedat, ze maju pekne a kvalitne dvere a hlavne maju siroky vyber (no to som tu uz viac krat spomenula)... fotku ti pridam ale az zajtra lebo som odcestovana, okey?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Apr 2018 14:06:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
DINDA DAKUJEM, SI ZLATA;) ANO VIEM A PRETO SA PYTAM NA ICH DODACIU LEHOTU LEBO Z VELKEJ CASTI SME ROZHODNUTY, ZE CHCEME OD NICH OBJEDNAT DVERE. LEN ZASE NEMOZME SI DOVOLIT NAPRIKLAD 3 MESIACE CAKAT, VIES? MAME DOST VELKY CASOVY SKLZ:(:( ALE KEBY TYCH 6 TYZDNOV, TAK TO JE V POHODE A AKURAT. OKI POSLI KED BUDES MAT CAS:)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt