Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 12:26:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2016 23:29:45 
okoloidúci

Registrovaný: Str 03. Aug 2016 23:26:20
Príspevky: 1
Dobry den, bydlim u hranic, tak se nebranim jak slovenske, tak ceske firme na posuvne dvere, ktere chci dvoje do sveho bytu. Poradite mi nejakou s kterou mate zkusenosti? Dostala jsem tip na firmu *** spam odstránený *** z zatim od znamych, ale rada si udelam vetsi moznost vyberu. Diky


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2016 13:34:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Ahoj, toto iste sme riesili aj my cez leto..chceli sme posuvne dvere do nasho domu a dost vela predajni sme si pobehali pokial sme nasli take ake sme chceli a ktore sa nam zapacili..neviem ktoru firmu si sem pisala, kedze ti to odstranili ale ak by si chcela mozem ti poradit cez ktoru sme napokon my vybrali a objednali


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 7:40:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Lulusiaa vy ste posuvne dvere davali do domu? Tiez som nad tym uvazoval ale napokon sme sa zhodli s manzelkou ze dame len klasicke dvere, tie vychadzali aj o cosi lacnejsie..Ale chcel som sa spytat ze cez ktoru firmu ste riesili vymenu dvier? A kolko ste za take dvere platili?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 11:29:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Samoabetka hej do obyvacky sme davali posuvne dvere..sice sme kupovali dom, kde bolo skoro vsetko dobre zariadene ale toto sme chceli trosku oddelit obyvacku od kuchyne tak sme tam vymysleli posuvne dvere..my tam mame tieto https://www.sapeli.cz/dvere/konfigurato ... &kategorie[]=453&kategorie[]=339&kategorie[]=161&kategorie[]=223..vysla nas suma cca 10 900Kc, v prepocte na eura neviem kolko to je ale priblizne asi okolo tych 350€ ak som to dobre ratala:-) Vy ste ake nakoniec zvolili dvere ked nie posuvne?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 12:25:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@lulusiaaa zbytocne si si komplikovala zivot, vsak oni maju uz aj v Bratislave predajnu a dokonca slovensku webovu stranku, preco si to neriesila skor cez nu? Myslim ze by aj betke pomohlo keby jej napises cenu v € ako takto si to bude musiet prepocitavat. My sme toto vsetko riesili v ich predajni v Blave a uplna pohodicka. Vzdy lepsie ako keby sa mame trepat do Ciech


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2016 14:36:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Branikess ano, viem o tom len som nato pozabudla lebo som to riesila cez cesku pobocku kedze my zije brat v cesku, tak som jej automaticky sem hodila aj ten link ale mas pravdu, Betka mozes si to radsej pozriet na slovenskej stranke bude to jednoduchsie:-) Vy ste ake dvere kupovali od nich?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2016 9:34:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Lulusia my sme to napokon poriesili klasickymi drevenymi (dyhovanymi) dverami..Sa nam tie zapacili a hlavne som teda vyber nechal na manzelku..Ale nahoda je ze sme ich tiez objednavali z tej firmy z ktorej aj vy..Tam mali najsirsiu ponuku v porovnani aj s inymi firmami, takze bolo z coho vyberat..
Branikess co sa tyka tej stranky tak ja viem ze maju aj slovensku a my sme to cez tu slovensku pobocku riesili, ale pochopil som aj Lulusiu, takze v pohode, nemusis sa obavat ze by sme si to nevedeli pozriet. Ale vdaka za tvoju ochotu:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2016 12:57:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Samoabetka ano zo sapeli ste objednali? A ake, nemas nejaku fotku alebo pridaj tak link ako aj ja, som zvedava ze ake ste vybrali a kolko vas vysli? Hej, vsak preto aj my sme z tade objednavali pretoze tam ponuku maju fakt siroku


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2016 20:14:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@samoabetka som teda rad ze si o tom vedel, mna to len tak napadlo kedze som pozeral ze ti sem hodili cesky link ze ved oni to maju aj po slovensky. Lebo stretol som sa uz aj s tym ze ludia o tom nevedeli


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2016 14:30:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Lulusia ano nakoniec sme u nich objednali dvere, nechcelo sa nam dalej spekulovat a vyhladavat ine firmy, respektive aj sme este dve firmy kontaktovali ale tie ceny boli velmi podobne..takze nemali sme aku dilemu s cenami riesit a ked sme vedeli ze tato firma vyraba dobre dvere tak naco zbytocne spekulovat a potom to lutovat..vybrali sme taketo dvere, pripajam fotku

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt