Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 10:52:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 21. Nov 2017 22:11:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
o nich som teda este nepocula a to je skoda :/ oni maju iba u vas v nitre predajnu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Nov 2017 10:53:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Booter sorry, že odpisujem neskôr. Bol si už v tej predajni Sapeli? My sme sa dohodli, že zálohu zaplatíme. Bolo to lepšie aj pre nich a nám to nevadilo. Aspoň sme nemuseli takú veľkú čiastku na raz platiť. U nich to je všetko o dohode. Chcú jednať so zákazníkom osobne, kde všetky tieto veci spolu riešia. Uvidíš, keď sa s nimi stretneš alebo už vieš, ak si sa s nimi stretol :D :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Nov 2017 23:05:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
henrich43 nič, v pohode, ja som tiež teraz aj tak veľmi nemal čas sem ísť, žena ma už aj kvôli vianociam naháňa, v robote je toho kopec.. no boli sme tam už pozrieť ale nerozhodli sme sa hneď na prvý krát, ktoré dvere chceme, asi to bude ešte trvať. mne to nevadí, že by sa platilo dopredu, prakticky je to jedno len som chcel vedieť ak by sme si nejaké vybrali tak či mám mať hneď peniaze pri sebe vieš. ozaj nevieš či sa tam dá platiť aj kartou? to som nevšimol keď sme tam boli


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Nov 2017 9:13:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 82
dominiza píše:
Borty presne tak, preto som napísala. Keby mi to bolo jedno, tak objednám a neriešim! Ale už som aj objednala:-) Nechcela som to zase zbytočne naťahovať a keď mi viacerí povedali, že je to seriózna firma tak som išla do toho. Už mi zostáva len čakať:-)


chápem a zároveň chválim takýto prístup...lepšie ako objednať a potom byť nespokojná ako to mnohí ľudia riešia...tak super, keď si objednala..už ich máš teda aj osadené?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Nov 2017 8:34:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Booter tak už je len mesiac do Vianoc tak sa nečuduj, že ťa naháňa a že v robote je toho veľa. Koniec roka dá zabrať všetkým firmám :/ :/ To už teda budete až v novom roku riešiť, lebo to by Vám už aj tak nestihli vyrobiť do konca roka. Radšej ale pomalšie ako keby ste sa mali unáhliť. Jednoznačne sa dá, veď oni dávajú na faktúru a ty ju potom vyplatíš. Je to väčšia položka tak si myslím, že s tým problém nebudú mať


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Nov 2017 6:27:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
henrich43 tak to hej, teraz už asi len ťažko stihneme, každý len do obchodu, zháňať darčeky, také ozdoby hentaké ozdoby (ako keby tie z minulého roka boli pokazené alebo čo :? ) a tiež nám to tak strašne neponáhla takže si radšej necháme čas na rozhodovanie ako sa teraz niekam ponáhľať. a s tou faktúrou si ma celkom potešil, aspoň budem vedieť, že tam nemusím so sebou ťahať peniaze. nevieš náhodou ako robia medzi sviatkami? keby sme tam ešte chceli zájsť


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Nov 2017 10:39:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Booter vieš, to sú tie naše ženy, že potrebujú mať každý rok nejaké iné výzdoby. Tiež nechápem načo, ale keď jej to robí radosť, tak ju v tom podporujem :lol: :lol: Pre dobro v rodine, ako sa hovorí :lol: :lol: Poviem ti pravdu, že vôbec netuším ako budú mať otvorené cez sviatky. To budeš musieť im napísať alebo si pozrieť na internete. Možno to budú mať na stránke napísané


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 1:51:49 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 1:50:14
Príspevky: 1
Ja mohu doporucit z vlastni zkusenosti firmu https://www.stavebni-pouzdro.cz/ vse probehlo v poradku a dvere slouzi perfektne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 8:56:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
henrich43 no tiež sa to snažím znášať potichu aby bol pokoj ale už strácam niekedy trpezlivosť :lol: okay, skúsim to teda pozrieť na stránke. ozaj a ešte taká otázočka, tá záloha sa platí koľko percent z celkovej sumy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 10:53:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Booter ber to pozitívne, aspoň si ju trénuješ :lol: :lol: Vieš, oni sa chcú s každým zákazníkom stretnúť osobne a to aj hlavne kvôli tomuto, že s každým sa dohadujú koľko vopred budú platiť. Záleží to aj od veľkosti objednávky. Neviem ti to percentuálne napísať, nemajú stanovené že 50% vopred. No my sme mali tak, že sme polovicu vyplatili vopred a ostatnú polovicu potom, keď nám ich osadili.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt