Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 22:19:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 21. Dec 2017 11:58:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
plne zuby mame vsetkeho monty!...tento rok bol narocny aj skrz toho, ze sme sa snazili dokoncit dom aby sme ho teraz cez zimu mohli zariadit a v lete sa do neho nastahovat...na celkovu situaciu som narazal!!..interierove nam uz len chybaju..exterierove sme od nich uz brali, vidis na tie som uplna zabudol...bezpecnostne od nich mame vchodove...ved hej, je to lepsie na jeden sup vsetky vymenit ako po castiach..ak samozrejme mate na to financie..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Dec 2017 11:39:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
prosim vas cenovo sa ako pohybuju u nich klasicke plne interierove dvere? po sviatkoch budeme musiet menit a my vobec nevieme, ku komu zbehnut a na koho sa obratit:(:( poradte aj mne prosim!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Jan 2018 11:19:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Kixa majú dvere v rôznych cenových kategóriach. Najlepšie bude, keď pôjdeš priamo k ním a vyberieš si nejaké a oni ti ich priamo aj nacenia. Bavili sme sa tu napríklad o firme Sapeli, ale to si si asi všimla. Ich by som ti poradil. Majú kvalitné dvere a aj cenovo v pohode, aj keď sú o niečo drahšie ale samozrejme sú z lepšieho materiálu vyrobené. Už sa musíš ty rozhodnúť, či chceš lacnejšie a menej kvalitné alebo drahšie a viac kvalitné!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Jan 2018 9:19:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
vdaka ti Henrich za odpoved. ta firma ma predajnu kde vsade? ja som rozhodnuta tak, ze radsej aj viacej zaplatim, len aby boli kvalitnejsie a aby mi co najdlhsie vydrzali..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jan 2018 14:15:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Kixa sapeli centrum je v Bratislave ale aj v iných mestách majú predajcov, ktorý ponúkajú ich dvere. Už je na tebe, či sa rozhodneš ísť do Bratislavy alebo do nejakého iného mesta. Majú všetky mestá vypísané na ich stránke, kukni si to tam, nechce sa mi to sem všetko vypisovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Jan 2018 9:42:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
oki, pozriem si, kde by mi to najlepsie vyhovovalo. a mozno pojdem aj priamo do Bratislavy, lebo tam budu mat asi najviac dvier vystavenych, kedze to je priamo ich predajna, nie?..co by si mi ty poradil, kde sa oplati ist?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Jan 2018 9:13:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Kixa v podstate asi áno. My sme boli priamo v ich predajni, keďže sme vedeli, že chceme od nich dvere a my zase Bratislavu nemáme nejako extra ďaleko. Môžem povedať, že tam ich dverí mali viacej vystavených. Bolo aspoň možné si pozrieť ich kvalitu a ako vyzerajú dvere od nich na živo. Tam by som ti poradil zbehnúť, pokiaľ ti to nerobí problém a nemáš to moc ďaleko


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Jan 2018 14:50:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
@henrich43 diki za odpoveď, dlhšie som tu nebol, samé lyžovačky a podobne tak nebol čas. a ty máš osobnú skúsenosť s interierovými aj exterierovými dverami od nich?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Jan 2018 8:43:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
U nich sa dajú prosím vás objednať aj dvere z dreva??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Jan 2018 8:46:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Vincenzo aspoň si si oddýchol 8-) Kde všade ste chodili lyžovať alebo máte len jedno stredisko, kde chodíte najčastejšie? Áno mám. My sme od nich brali úplne všetky dvere, ktoré máme doma. Prečo sa pýtaš? Veď skúsenosti som v tejto téme už popísal dosť. Treba si to len prečítať, ak si nájdeš na to čas.
Flipio máš na mysli firmu Sapeli? Ak áno, tak u nich sa dajú dvere objednať aj z dreva.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt