Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 20:29:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 31. Okt 2017 10:43:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
henrich43 tak to ja zase nie som z tých, na ktorých by sa usmievalo šťastie :lol: závisí to aj do toho koľko tých dverí bude?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Nov 2017 9:17:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Aha, v tom prípade musíš počítať s tým, že si budeš musieť počkať na výrobu dverí :D Aj od toho to môže závisieť ale skôr by som povedal, že od toho sortimentu ako náročné dvere si objednáš. Veď keď sa s nimi stretneš tak oni ti povedia, koľko bude trvať výroba


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 05. Nov 2017 23:23:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Jún 2017 10:31:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Nechcem sa vám tu nejako vtierať do témy lebo vidím, že rozoberáte niečo iné ale skúsim sa spýtať na pôvodnú tému. Máte teda niekto skúsenosti s posuvnými dverami?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Nov 2017 9:47:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Borty presne tak, preto som napísala. Keby mi to bolo jedno, tak objednám a neriešim! Ale už som aj objednala:-) Nechcela som to zase zbytočne naťahovať a keď mi viacerí povedali, že je to seriózna firma tak som išla do toho. Už mi zostáva len čakať:-)

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 0:10:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
henrich43 tak by som tam vybehol niekedy pozrieť, možno štvrtok alebo piatok, uvidíme či sa mi tam niečo zapáči. a ako sa to vlastne platí? dáva sa nejaké záloha pri objednávke?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 11:14:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
dominiza píše:
Borty presne tak, preto som napísala. Keby mi to bolo jedno, tak objednám a neriešim! Ale už som aj objednala:-) Nechcela som to zase zbytočne naťahovať a keď mi viacerí povedali, že je to seriózna firma tak som išla do toho. Už mi zostáva len čakať:-)


A ktore si objednala? Pochval sa aj nam ostatnym aby sme vedeli. Pridaj nejaku foto:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Nov 2017 14:50:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
drumky píše:
Nechcem sa vám tu nejako vtierať do témy lebo vidím, že rozoberáte niečo iné ale skúsim sa spýtať na pôvodnú tému. Máte teda niekto skúsenosti s posuvnými dverami?


akurat prerabame byt a ideme davat posuvne dvere, kedze byt mame maly a z tohto hladiska je najlepsie riesenie pre nas tam dat prave take dvere..ohladom coho by si potreboval poradit?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Nov 2017 9:41:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Kachlicka nerobí mi problém, pochváliť sa. No samozrejme zatiaľ len takouto stiahnutou fotkou z ich stránky, keďže ich ešte doma nemáme. Takéto presne isté som si objednala: Obrázok

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Nov 2017 6:44:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 67
Bydlisko: Malacky
kraaasne dvere! :o odkial ich mate? :) a kedy ich budete mat doma?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Nov 2017 14:16:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Natally ďakujem veľmi pekne za pochvalu:-) Aj mne sa veľmi páčili a preto som ich objednala. Vyrába nám ich firma Sapeli. A mali by nám ich prísť namontovať niekedy v Januári. Chceli sme to do Vianoc mať hotové ale bohužiaľ sme sa neskoro rozhodli a už to nebolo možné. No stále si hovorím, že na dobre sa oplatí čakať:-);-)

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt