Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 15:00:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2016 21:04:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Samoabetka musim priznat ze ste velmi pekne dvere vybrali :) :) A v tomto mas pravdu, naco zbytocne spekulovat ked viete ze je to dobra firma a radsej si aj za kvalitu priplatit ako nejake papierove lacne dvere kupit a za par rokov menit. Super, pekne, este raz som ti to musela napisat ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2016 19:46:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Dakujeme ;) ;) Som rada ze si napisala ze sa ti pacia. Myslim ze aj do bytiku sa nam budu hodit. Uz sa tesim ked nam ich dovezu, snad to bude cim skor, lebo teraz mame vsetky izby pootvarane a uz zacinam byt z toho trosku nervozna :/ Tak snad ste my dobre poradili a ze budu kvalitne, ale verim tomu ze ano:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2016 13:01:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Ahojte ludkovia:-)
Sice to je tema na posuvne dvere ale vsimla som si ze tu rozoberate aj klasicke..A preto som sa odhodlala ze Vam sem napisem..Prerabame bytik a chcela by som vymenil vsetky dvere v interiery a aj vchodove..Vedeli by ste mi dat rady, ohladom toho ci sa oplati investovat do bezpecnostnych alebo stacia klasicke?..A kolko taketo dvere stoja? Do interieru by som chcela presklenne, len neviem ci s tym potom nebudem mat vela roboty, viete ako stale umyvat a tak..Mate niekto osobne skusenosti?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2016 16:06:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Samoabetka
A kedy vam ich maju doviezt? Povedali vam aj priblizny termin dodania, ci ako ste s nimi dohodnuty? Fuha tak to sa ti ani necudujem, to by som bola aj ja nervozna keby to mam tak ze pootvarane miestnosti, ale tak ked sa preraba tak to inak nejde, musis to len vydrzat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 28. Sep 2017 12:50:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Ahojte, dá sa povedať, že som na tomto fóre nová. Idem si sem prvý krát po radu a dúfam, že tu nájdem mnoho ľudí, ktorý mi poradia. Potrebovala by som zohnať do nášho domu posuvné dvere. Vôbec neviem, ktoré firmy sa takýmto niečim zaoberajú. Asi každé dverové štúdia nie, že?

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 29. Sep 2017 10:11:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 82
@dominiza dobre si napísala, každá firma veru nevyrába posúvacie dvere..tým sa zaoberajú len niektoré..ale je ich aj tak dosť veľa, tak máš z čoho vyberať..v akej cenovej relácií si ich predstavuješ?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2017 7:31:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
No lenže ja vôbec neviem, ktoré sú tie firmy, ktoré vyrábajú posúvne dvere. Vieš mi nejaké poradiť? Tak samozrejme, že cena by potešila čo najnižšia. Keďže prvý krát riešim takéto dvere, tak vôbec neviem ako sa cenovo pohybujú. Aj to by si mi mohol poradiť, ak by si bol ochotní:-)

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Okt 2017 9:39:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
ked si das do googlu "posuvne dvere" tak ti vyhodi velmi vela firiem, ktore take vyrabaju a montuju...treba len pozistovat kvalitu....osobne by som ti vedela poradit firmu sapeli...ta viem, ze vyraba a montuje kvalitne lebo od nic mame aj my dvere....ine neviem ako su na tom....no pri tejto musis pocitat s trosku vyssiou cenou...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Okt 2017 8:08:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Patrinka veď práve preto, že tých firiem je veľa sa pýtam na osobné skúsenosti. Chcem aby mi ľudia poradili, z ktorých firiem majú posuvné dvere a ako im vyhovovala cena, prístup a samozrejme kvalita - aj montáže aj samotných dverí. Vy máte od nich?

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 13. Okt 2017 10:04:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 82
@dominiza každý by chcel za nízku cenu aj neviem akú kvalitu..len si treba uvedomiť, že sa to jednoducho niekedy nedá..niekedy si za tú kvalitu treba aj priplatiť...dobrú firmu na dvere ti poradila @patrinka (od nich mame aj my)...ale pri nich musíš počítať s trochu vyššou cenou ale zase kvalita ich dverí je bezkonkurenčne najlepšia..ozik a ešte som sa zabudol spýtať z kade pochádzať?...mala by si ísť v prvom rade aj po predajniach sa popozerať a popýtať..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt