Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:35:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 15. Júl 2018 21:19:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
vstupne a interierové dvere máme od Kruzika, skus sa poinfomrovat zda by mali aj nejake posuvne dvere. Su velmi dobrý, kvalitný a cenovo dostupný


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Júl 2018 14:53:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
Kruzika možem doporučit tiež, su kvalitný, rychly a hlavne produkty čo maju su naozaj vysokej kvality


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 9:15:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
milida - nie, to mi vobec nevadi. s tym som aj pocitala, kedze som videla, ze len prednedavnom ste ich objednali. v ziadnej firme rychlo dvere nevyrobia, takze tomu uplne rozumiem! pekne ste si dali vyrobit ;) ;)

a este som sa chcela vyjadrit k tomu kruziku, ktoreho tu niektori ludia tiez spominaju. moja sestra sa dala nahovorit a u neho si objednavala dvere ale ona povedala, ze by to uz nikdy nespravila. neviem, nechcela som sa do toho pliect, takze ani neviem ake problemy tam mali, ale len tlmocim jej slova. tak si davajte pozor!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Aug 2018 8:19:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Seruste! Všimol som si, že sa tu spomínajú rôzni výrobcovia dverí, či už interiérových, exteriérových, posuvných a iných. S tým výrobcom, ktorého tu spomína Martula a Branislav skúsenosti nemám ale s tým druhým; mám na mysli Sapeli skúsenosti mám. A dovolím si tvrdiť, že veľmi dobré! V byte, v ktorom momentálne bývame (keďže ešte len sme dom začali stavať) máme od nich všetky interiérové dvere. A samozrejme, keď máme dobré skúsenosti tak je už teraz rozhodnuté, že aj do domu budeme len od nich dávať dvere a aj vchodové, keďže začali už aj bezpečnostné vyrábať. Takže za mňa ich odporúčam!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Aug 2018 13:41:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- magoda som rada, že tomu chápeš..lebo stretla som sa už aj s takými názormi, že som sa chytala za hlavu a jednoducho nevedeli pochopiť, že výrobná doba trvá zopár týždňov..ďakujem, som rada, že sa ti páčia :) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Aug 2018 9:57:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
@galadriel pekný deň prajem.

môžem sa Vás opýtať, pred koľkými rokmi ste kupovali od nich dvere? a ako sa cenovo pohybujú?

na googli som si už nejaké fotky dverí od nich pozerala a celkom sa mi páčili, ale bojím sa, že budú veľmi drahé, keďže vyzerajú byť dosť kvalitné


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Aug 2018 7:56:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Klariesa! Jasnačka, môžeš sa opýtať čokoľvek, čo ťa zaujíma. Pokiaľ budem vedieť, rád poradím. Tie v byte máme od nich už zo nejakých 5 rokov ale už vtedy boli drahšie. No my sme také chceli, keďže sme vedeli že chceme, aby nám aj niečo vydržali. Radšej sme investovali a neľutujeme to! Oni majú vyššie ceny ale na kvalite sa tá cena riadne odzrkadľuje, takže sa nemáš čoho báť. Od nich ti dvere vydržia desiatky rokov! Keď sa ti už na obrázku páčili, tak v skutočnosti z nich odpadneš. Podľa môjho názoru sú na živo ešte krajšie ako na fotke!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 14:45:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
mozem sa spytat, ako dlho im trva vyroba napriklad 5 interierovych dveri??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Aug 2018 9:21:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
@galadriel tak to som rada, že si ochotní mi odpovedať na otázky ;)

čo znamená, že majú vyššie ceny? koľko u nich stoja napríklad také biele interiérové dvere aj s obložkami? či to mi takto nevieš poradiť? oni Vám robili cenovú ponuku alebo ako to u nich funguje??

to by som len brala, keby boli na živo ešte krajšie ako na obrázku!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 15:53:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- musketier ťažko takto povedať, keďže hlavne záleží od typu dverí ktoré si vyberieš..niektorých je dodacia doma 3 týždne, iných zase 4 a tých najkomplikovanejších je až 6 týždňov..preto bude najlepšie, keď si to zistiť priamo u výrobcu..oni ti povedia, že koľko im to presne bude trvať a aj cenu zistíš, keďže ti vyhotovia aj cenovú ponuku..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt