Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 11:36:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 08. Okt 2018 8:01:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- olo39 áno, bola to akcia na interiérové dvere..ponúkali nákup bez DPH, takže mínus 20% ale to iba cez víkend 22-23.9.2018..takže to už teraz nie je...ale oni sem-tam mávajú takéto akcie len treba sledovať ich facebookovú stránku...ak teda chceš od nich dvere alebo čosi...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Okt 2018 11:03:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Milida áno vážne a gól bol ten, že jej ich doviezli a asi dvoje z ôsmich jej iba sedeli. Takže ich musia dať ešte aj upraviť :/ :( No čo ti poviem, čistá katastrofa! A preto sa my takémuto niečomu chceme vyhnúť! Čo sa týka tej predajne, tak sme tam boli a aj sme dvere vybrali. Vyzerali fakt seriózne, aj predavajúci boli takí v pohode. Tak už len pevne dúfam, že nám všetky dvere budú sedieť a nebudeme musieť nič viac riešiť!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Okt 2018 10:23:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- milida to mali v Sapeli taku akciu, ze? lebo znama mi to spominala, kedze oni isli akurat ten vikend k nim kupovat dvere a bola cela stastna, ze ich bude mat o cosi lacnejsie :) -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 16. Okt 2018 8:53:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Milida no skoda, ze som o tom nevedel a premeskal som to:-(

Lebo my este len teraz zhaname dvere do celeho domu a takato zlava by isto potesila. No nevadi, budeme musiet aj bez nej kupit, kedze nas to uz nahana. A to vypredavali len skladove zasoby alebo to bola akcia aj na nove objednavky?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 8:59:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Ahojte :) Ja som si včera všimla na ich facebook-ovej stránke tú ich first minute akciu. Len už som nemala čas to všetko preštudovať a preto neviem aké sú podmienky. Neviete mi niekto poradiť? A máte niekto aj reálne skúsenosti s takouto akciou? Doposiaľ som nič takto neriešila a preto mám trochu obavu, no dvere od nich by som veľmi chcela a keby mám na ne aj zľavu, tak by som bola celá šťastná! Majú v ponuke kráááásne dvere! ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 13:22:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 17:15:57
Príspevky: 29
nerobí posuvne dvere i Kruzik? SKuste sa tam pozriet, niečo v suvislosti s nimi a dverami som počul.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 26. Okt 2018 18:02:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Iba si pocul Marcuso alebo s nimi mas aj osobnu skusenost? Lebo take "pocul som" mozes vies komu hovorit. Pocul som aj ja toho velmi vela ale nebudem to rozsirovat dalej kedze z vlastnej skusenosti neviem, ake produkty vyrabaju a ci su kvalitne! Nebudem predsa rucit za nieco o com neviem vobec nic!!!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 31. Okt 2018 15:23:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
kucharocka píše:
Ahojte :) Ja som si včera všimla na ich facebook-ovej stránke tú ich first minute akciu. Len už som nemala čas to všetko preštudovať a preto neviem aké sú podmienky. Neviete mi niekto poradiť? A máte niekto aj reálne skúsenosti s takouto akciou? Doposiaľ som nič takto neriešila a preto mám trochu obavu, no dvere od nich by som veľmi chcela a keby mám na ne aj zľavu, tak by som bola celá šťastná! Majú v ponuke kráááásne dvere! ;)


s touto konkrétne akciou nemám skúsenosť ale s dverami od nich áno...čo sa týka tých podmienok, tak tie si preštuduj na ich stránke, majú ich tam všetky vypísané...ak ich nebudeš vedieť nájsť, tak potom ti ich napíšem ale teraz nemám bohužiaľ na to čas...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Nov 2018 11:07:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Mar 2018 17:01:38
Príspevky: 17
Bydlisko: Bratislava
Kucharocka - Ahoj, viem ti poradiť aj konkrétne podmienky tej akcie, keďže my sme ju už využili :) First minute -12% získaš vtedy, keď objednáš komplet dvere+zárubňu, musíš to objednať od 1.10. do 30.11., musíš súhlasiť s dodaním od 21.1. do 31.3.2019 a táto akcia sa nevzťahuje na ich kategóriu Praktik, doplnky, príplatky, montáž a dopravu. No a môžeš využiť i s akciou 210 cm za cenu 197 cm a bezfalc zadarmo. Snáď som na nič nezabudla :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Nov 2018 18:12:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
matina to už aj takú akciu vyhodili? oni ako sledujem, tak stále majú nejakú 8-) 8-)

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt