Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 9:49:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 04. Feb 2019 11:43:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Mar 2018 12:57:58
Príspevky: 13
Bydlisko: Bratislava
-SMYSKA-
-VELMI DOBRE STE SA DOHODLI A ROZHODLI, JE LEPSIE HNED NA ZACIATKU KUPIT KVALITNE A PEKNE DVERE
-MY SME TIEZ TAK POSTUPOVALI, KED SME PRERABALI DOM A NEBANUJEME-


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Feb 2019 12:00:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Ahojte ;)

Viete mi poradiť, na čo si dať pozor pri výbere interiérových a exteriérových dverí? Podľa čoho ste vyberali?

Ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Feb 2019 9:35:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
ďakujem za podporu Kremisa:-) Som rada, že viacero ľudí tak rozmýšľa ako aj my:-) A smiem sa spýtať od koho ste brali dvere a kto vám ich prišiel namontovať? Bola to jedna firma alebo ste to riešili cez viacero firiem? My nie sme ešte stále rozhodnutý, keďže sme tu zistili, že aj firmy vyrábajú posúvne dvere:-/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Feb 2019 11:27:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
kisiacka píše:
Ahojte ;)

Viete mi poradiť, na čo si dať pozor pri výbere interiérových a exteriérových dverí? Podľa čoho ste vyberali?

Ďakujem ;)


toto je dost tazka otazka ale kedze to momentalne teraz riesime, tak ti skusim poradit...my sme sa riadili tymito 7 praktickymi radami:
1. premysliet si dokladne rozmery dveri a smer otvarania
2. vybrat spravny typ dveri pre kazdu miestnost
3. najst esteticky vhodny model dveri
4. spoznat vyhody a nevyhody materialu a povrchovej upravy dveri
5. vybrat spravnu zarubnu
6. rozmyslat vopred uz aj nad zamkom a kovanim
7. dopredu sa informovat o cene
ked si zodpovies na tieto otazky, tak by si mala byt schopna si vybrat dvere podla tvojej predstavy...vela stastia:-):-)...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Feb 2019 10:02:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
malexa píše:
@malinkabibi presne, presne:D:D:D na take veci radsej ani nemyslime, to by vobec nebolo dobre! neprajem to nikomu!!! budete sa potom vytesovat:):) ved daj potom vediet, aby som vedela, ci ste vybrali a ake ste vybrali:):)


ahoj :) už ti môžem prvú vec napísať a to takú, že minulý týždeň v stredu sme boli v Bratislave. konečne bolo krásne počasie, tak sme sa tam vybrali. navštívili sme predajňu Sapeli, keďže kvôli nej sme tam išli. bola som milo prekvapená z prístupu a zo všetkého. veľmi dobre sme sa tam cítili. aaaaa, aj sme vybrali :) ;) ale to si ty isto čakala, keďže vieš, že tam majú krásne dvere, že? :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Feb 2019 11:48:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 24
@malinkabibi vies, ze som na teba aj myslela, ze asi ste uz boli ked bolo take teplucko?:):):) ale normalne si ma prekvapila, ze si si hned na prvy krat aj vybrala:):) to ta obdivujem, ja som nerozhodna a vzdy mi dlho trva pokial si nieco vyberiem:/:/:/ to som sice vedela, ze tam maju pekne dvere ale nevedela som, ze tak rychlo vyberies. no super:):) a ake ste vybrali? mas nejaku fotku?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2019 10:17:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
caute, caute. my budeme mat v dome tiez jedny posuvne dvere ale este nam ich nedodali. no vybrali sme taku modernu vychytavku. trochu take ine, ako maju vsetci ostatni. potom vam sem pridam fotku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 07. Mar 2019 8:34:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
goldor píše:
caute, caute. my budeme mat v dome tiez jedny posuvne dvere ale este nam ich nedodali. no vybrali sme taku modernu vychytavku. trochu take ine, ako maju vsetci ostatni. potom vam sem pridam fotku.


hm, to som velmi zvedavy, aku vychytavku ste si objednali. potom pridaj nejaku fotku, ked ich budete mat nahodene, dobre?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 08. Mar 2019 8:14:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
servus jarhlo, kludne ti mozem aj teraz poslat fotku. mam ju stiahnutu z facebookovej stranky Sapeli. tam sme tie dvere prvy krat zbadali a hned sme isli po nich. vyhladali sme si kde maju predajnu a zasli sme a objednali. bolo to velmi jednoduche, ked sme boli takto dopredu rozhodnuty. taketo budu:Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 11. Mar 2019 11:10:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
malexa píše:
@malinkabibi vies, ze som na teba aj myslela, ze asi ste uz boli ked bolo take teplucko?:):):) ale normalne si ma prekvapila, ze si si hned na prvy krat aj vybrala:):) to ta obdivujem, ja som nerozhodna a vzdy mi dlho trva pokial si nieco vyberiem:/:/:/ to som sice vedela, ze tam maju pekne dvere ale nevedela som, ze tak rychlo vyberies. no super:):) a ake ste vybrali? mas nejaku fotku?


si mala dobrého ciťáka :) :D neboj, to som bola aj sama so seba prekvapená a taktiež môj drahý. lebo to nebýva vôbec tak. mňa každý pozná ako veľmi nerozhodnú osobu, lenže tu som sa do týchto zamilovala a bolo po rozhodovaní :) takéto sme vybrali :) Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt