Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 9:10:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 12. Mar 2019 8:50:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
goldor píše:
servus jarhlo, kludne ti mozem aj teraz poslat fotku. mam ju stiahnutu z facebookovej stranky Sapeli. tam sme tie dvere prvy krat zbadali a hned sme isli po nich. vyhladali sme si kde maju predajnu a zasli sme a objednali. bolo to velmi jednoduche, ked sme boli takto dopredu rozhodnuty. taketo budu:Obrázok


Ahoj :) Dúfam že ti nebude vadiť, že som si ťa dovolila osloviť. Chcela by som zistiť, čo takéto dvere vychádzajú? Lebo sa musím priznať, že sa mi veľmi páčia a doteraz som nikde takéto nevidela :shock: :o Za odpoveď vopred ďakujem :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2019 11:03:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
@goldor:- Jéééj, tie sú úžasné ;) My od tej firmy máme tiež v dome dvere :) My sme ale zvolili tie bezfalcové. Posuvné sme našťastie nikde nepotrebovali, keďže všade máme len klasické otvory a klasické dvere. No krásne ste vybrali. To je u nich asi novinka, že?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2019 6:57:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
milastank :)

Ejha, ďakujem za body a idem si skúsiť na ne zodpovedať. Som zvedavá, čo mi potom z toho vznikne. Hádam prídem na to, aké dvere sa mi budú hodiť do domu aj keď ja už ako takú predstavu v hlave trochu mám. Len ich ešte reálne musím nájsť :) A smiem sa ešte spýtať u ktorého výrobcu ste si dvere objednávali? Máš ich pobehaných viacerých?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2019 9:37:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- kisiacka -
- a akú máš predstavu? -
- veď pridaj nám sem fotku aby sme aj my vedeli -
- a to potrebuješ nejaké atypické rozmery, že máš problém zohnať? -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2019 9:27:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 05. Sep 2018 15:01:33
Príspevky: 29
Bydlisko: Jasenovo
my v bytíku máme jedny posuvné dvere medzi kuchyňou a obývačkou a je to fajn. inak sme to nemali ako poriešit:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 29. Mar 2019 11:12:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Zelda a aké posuvné dvere ste si dali? Tie zasúvacie do púzdra alebo len klasiky? Neviem, prečo mnohí ľudia sú proti posuvným dverám. My ich tiež v dome máme a sú super. Aspoň ich nie je vkuse vidieť a šetrí to aj miesto. Nemôžem nič zlé povedať!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2019 19:37:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 05. Sep 2018 15:01:33
Príspevky: 29
Bydlisko: Jasenovo
iba tie klasické gusto, keďže išlo iba o jedny dvere a tie do púzdra by sa nám v byte ani nedali namontovať. no keď raz budem mať rodinný dom, isto by som zvolila tie, lebo sú podľa mňa krajšie. kamoška ich má a stále keď som u nej, tak ich obdivujem:-D len je aj pravda to, že sú dosť drahé:-/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2019 12:29:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Zelda, jáááj, ja som nejako prehliadol to, že ty máš len byt. Myslel som si, že o rodinnom dome je reč. Tak to chápem, že by sa to nedalo alebo keby aj dalo, tak by to bolo zbytočne moc komplikované. A z kade ich tvoja kamarátka má? Ktorá firma ich jej vyrábala a montovala? Mne sa inak tiež tie do púzdra dosť páčia a hlavne to, že keď sú otvorené, tak ich vôbec nie je vidno. To je najlepšie!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 26. Apr 2019 11:09:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
kisiacka píše:
milastank :)

Ejha, ďakujem za body a idem si skúsiť na ne zodpovedať. Som zvedavá, čo mi potom z toho vznikne. Hádam prídem na to, aké dvere sa mi budú hodiť do domu aj keď ja už ako takú predstavu v hlave trochu mám. Len ich ešte reálne musím nájsť :) A smiem sa ešte spýtať u ktorého výrobcu ste si dvere objednávali? Máš ich pobehaných viacerých?


nie je zaco, snad ti pomohli...to je fajn, ze predstavu uz mas...bude sa ti lahsie hladat...ved si cez google popozerat rozne firmy a snad niektore take bude vyrabat...jasne, my mame od firmy Sapeli dvere...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Apr 2019 11:54:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
milastank :)

No pevne dúfam, že budeš mať pravdu a že také niekde nájdem. Idem teda pozrieť aj tú predajňu, možno aj tam budú mať nejaké také, aké hľadám.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt