Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 11:10:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 10. Jan 2019 9:52:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
malexa píše:
@malinkabibi to mi je jasne, ze pred Vianocami nema nikto na nic cas. no uz to mame konecne za sebou a cely rok pred sebou. ako si oslavila prichod noveho roka? a este aby som nezabudla, tak ti prajem vsetko dobre do roku 2019:) uz mas naplanovane, kedy pojdes do tej predajne? podarilo sa ti najst nejakeho predajcu v blizkosti tvojho domu?


tak kľudne som oslávila, boli sme u známych na dome, popíjali sme vínko a pozerali sme babovresky, ktoré dávali. a okolo druhej sme išli domov. už to nie je ako za mladi :D :lol: :lol: ale zhodli sme sa s mužom, že pôjdeme do tej Bratislavy ale keď budú o čosi lepšie cesty. lebo teraz niekde ísť je za trest. tak snáď sa sneh začne topiť a vybehneme tam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Jan 2019 16:12:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
ahojte:-) a posúvne dvere vyrábajú aj nejaké firmy? :shock: Bola som v tom, že len stolári vyrábajú na mieru. To je novinka!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 14. Jan 2019 12:26:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Smyska jasné, že vyrábajú. A je dokonca takých firiem viacej, takže si máš aj z čoho vyberať. No máš aj v tom pravdu, že atypické rozmery dverí vyrobí iba stolár! Také v klasickom dverovom štúdiu nenájdeš. Nám jedny takto museli vyrábať ale ostatné máme od českej firmy ;) 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Jan 2019 12:40:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 33
Bydlisko: Hlohovec
aj napríklad firma Sapeli vyrába posúvne dvere, ak by ste chceli. majú veľmi peknú a kvalitnú prácu. odporúčam, keďže od nich máme v celom dome dvere.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 17. Jan 2019 10:32:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 24
@malinkabibi veru a uz to ani nikdy bohuzial take nebude:/:(:D ale mne to takto vyhovuje, ved nemozme sa zase stale zabavat a opijat, no nie?:D:D:D uz nech nase deti sa zabavaju a my len tak poskromnejsie:):) fuuuu, tak to si este pockate lebo ved stale je snehu ale mozno tento vikend sa vam bude dat, kedze sa pomaly sneh uz zacat topit. ved uvidite. mne daj potom len vediet, ako ste dopadli:);)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jan 2019 11:59:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
Ďakujem ti veľmi pekne eduard za rýchlu odozvu:-);-) Hej, to som si aj myslela, že atypické nezoženiem v žiadnej predajni ale jedine u stolára. No my atypické nemáme, len klasické rozmery a tým pádom idem pozrieť rôznych výrobcov aby som vedela, kto aké ponúka. Kopo ďakujem aj tebe, idem ich pozrieť:-);-) A viete mi niekto poradiť aj cenovo ktorá firma ponúka najvýhodnejšie posúvne dvere?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Jan 2019 14:39:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
malexa píše:
@malinkabibi veru a uz to ani nikdy bohuzial take nebude:/:(:D ale mne to takto vyhovuje, ved nemozme sa zase stale zabavat a opijat, no nie?:D:D:D uz nech nase deti sa zabavaju a my len tak poskromnejsie:):) fuuuu, tak to si este pockate lebo ved stale je snehu ale mozno tento vikend sa vam bude dat, kedze sa pomaly sneh uz zacat topit. ved uvidite. mne daj potom len vediet, ako ste dopadli:);)


aj mne to tak vyhovuje, už sme predsa staršie a tak nevládzeme ako za mladi :D :lol: no to máš pravdu, že si počkáme ale radšej, ako keby sme mali mať nejakú nehodu. veď nás to až tak nesúri. keď kúpime, vtedy budú nové dvere :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 25. Jan 2019 12:47:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Smyska tak v tom prípade to budeš mať v pohode ;) 8-) Stačí, keď tomu obetuješ trochu času a popozeráš si na internete rôzne predajne, ktoré ponúkajú dvere a pozisťuješ si ceny. Ty asi chceš najlacnejšie, čo?? Či si ochotná si aj priplatiť a mať už kvalitné dvere? Aký je tvoj postoj k tejto veci?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Jan 2019 10:01:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
Hm, to sa zdá, že to bude ľahké ale už sa vidím, že sa nebudem vedieť rozhodnúť eduard:-/:-/ Ale skúsim tak postupovať, ako si mi napísal. Práve že sme sa s drahým dohodli, že hneď na začiatku si priplatíme za kvalitu, aby sme potom aspoň dvere dlhé roky nemuseli riešiť. Takže chceme v prvom rade kvalitu, aj keď to bude stáť viacej peňazí. S tým počítame!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 30. Jan 2019 10:34:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 24
@malinkabibi presne, presne:D:D:D na take veci radsej ani nemyslime, to by vobec nebolo dobre! neprajem to nikomu!!! budete sa potom vytesovat:):) ved daj potom vediet, aby som vedela, ci ste vybrali a ake ste vybrali:):)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt