Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:10:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 9:29:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
doros no kdeže, to nehrozí. V tom sa nevyznám a aj keby som si pozrel nejaké návody a videá, tak by som si na montáž netrúfol. To nie ako zapájanie batérie pri umývadle alebo výmena vypínačov. Pri tomto keby som niečo spravil, tak by to mohlo mať dosť zlé následky. To je jedna a vec. A druhá, že by som to počúval potom asi do konca života, že som niečo zle spravil. Takže jednoznačne montážnici. Ale počkaj, ten predajca mi akože odporučí človeka a on bude musieť prísť z Atmosu ku nám, či ako? Lebo to je celkom diaľka.
vavriro kombinovaný? no fúha, to mi nenapadlo, že aj takáto je možnosť. znie to zaujímavo, lebo máš tam tú istotou, že ak ti vypadne jedno palivo, tak máš v zálohe ešte niečo ďalšie. neviem, čo by on na to povedal, keď je už viac menej rozhodnutý pre splyňovací na drevo. ale spomeniem mu to, to každopádne.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 11:59:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
emano chapem, preco ti to napadlo. Ked si ale vyberies spolahliveho vyrobcu, ktory uz je na trhu nejaky ten rok, tak tam taketo nieco nehrozi. To je uz potom firma, ktora si zaklada na istych hodnotach a nevodoli si takto lanarit ludi na nejake bludy. V takomto pripade by som v tom ziaden figel nehladal, ako si to pomenoval.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Aug 2021 8:19:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavriro vedel by si mi poskytnut viacej informacii k tomu kombinovanemu kotlu? celkom ma to zaujalo. ako si pisal, ze tam ta vyhoda dvoch paliv. aj ked sa moze zdat niekomu, ze to bude financne narocnejsie, ked treba dve paliva kupovat. tak mne sa to naopak pozdava, ze je tam ta rezerva ako keby.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Aug 2021 9:36:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva neviem, co viacej by ta o tom zaujimalo. Odporucil by som pozriet si Atmos, oni maju v ponuke aj takyto typ kotlov. Odbornik nie som, tak si nie som isty, či by som ti vedel spravne odpovedat. Takto budes mat istotu, ked sa nakontaktujes priamo na vyrobcu a otazky budes smerovat na neho. Predsa len ide o veci, ktorym sa nerozumie kazdy. Ano, ta rezerva, to je to, co aj mne sa na tom pozdava.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Aug 2021 9:51:29 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
kubasan opatrný som, čo ti poviem, niekedy asi až moc. Ale lepšie ako keby som sa po hlave do toho vrhol. Takto si dopredu prezistím, čo a ako funguje, čo je potrebné a naopak, čo zase také nutné nie je. Čím viac názorov, tým lepší prehľad si viem spraviť. Keď ti mám povedať, tak pomohlo mi to, lebo aj keď sme boli u predajcu, tak som aspoň vedel, o čom hovorí a nestrácal som sa v tom. Keby som počul o tých veciach prvý raz, by mi nedochádzali súvislosti, tak ako teraz.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 10:42:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavrivo diky za informacie. aj toto je lepsie ako nic. viem aspon na koho sa mam obratit. pozrel som si tak zbezne teraz tu ich stranku, este sa k tomu vratim, ked budem mat viacej casu. ale vsimol som si, ze tam maju aj predajcov rozpisanych na slovensku, tak mi napadlo, ze byom rovno tuto moznost vyuzil a isiel sa priamo informovat. lepsie mozno taketo osobne stretnutie ako si vypisovat s niekym maily. skusim aj to, mozno mi budu vediet oni ako vyrobca viacej povedat o tom ako predajca.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Sep 2021 10:10:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Duflo kúpil, už to bude pomaly štyri roky, kedy som si toto celé absolvoval. Tak sa tu teraz cítim ako taký skúsený pánko, keď sa niekto pýta na informácie. Pozeral som si to aj na začiatku na webe, všetky tie informácie a modely kotlov. Keď som už čo to mal naštudované, až potom som sa vybral k predajcovi, nech mi teda ešte doplní info, čo mi chýbali k rozhodnutiu. Za seba môžem povedať, že som to celé vybavil dosť rýchlo. Preto nechápem, keď niekomu trvá výber kotla aj štvrť roka.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 8:31:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
emano akoze ja chapem, ked je niekto opatrny vo veciach a chce si dat zalezat. a co ste teda vybavili u predajcu? ste aj konkretne uz nieco kupili, ci este sa rozhodujete? vykurovacia sezona sa pomaly blizi, tak to netreba odkladat. ale zase uz ked sa vyberie a objedna, potom je to rychlovka. montaz nie je komplikovana a ked ju pride spravit odbornik, tak behom dna uz mozete veselo vykurovat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 11:42:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
bohro tak to uz si zbehly v tejto kotlovej problematike, co sa tyka vyberu. mne ti je napriklad lepsie, ked mi niekto vysvetli tak po svojom ako co funguje. akoze nemusi to byt rovno predajca. aj takto ked sa popytam mi je to dobre. jasne, ze si pozriem aj weby a clanky a takto, ale neviem. vies ako, niekto si prosto dava nacas. alebo si to ozaj tak dopodrobna studuju ti ludia?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 9:47:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva no ako si pochodil? Bol si sa na to popytat? Ma celkom zaujima, co ti povedali. Lebo ja zvyknem chodit k predajcovi az po tom, ako si nieco dopredu nastudujem. Takze tym padom viem, o com sa mam rozpravat s nim. Takto ako prvy krok som to zatial nerealizoval. Neviem, ci mam cakat teraz odpoved, ze ti nepomohol alebo prave naopak, ze si odchadzal rovno s objednavkou na novy kotol. A hlavne ci ten kombinovany, o ktorom sme sa predtym bavili alebo len klasika na drevo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt