Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:15:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 12:26:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Veď to je jasné, preto je aj lepšie, keď si dáš spraviť napríklad viacero cenových ponúk na začiatku, aby si si vedela aj porovnať, kde to ako chodí. Nie sa vyslovene sústrediť len na jednu spoločnosť a mať klapky na očiach, že nič ďalšie neexistuje. Ale zase treba myslieť aj na to, že cena nie je to jediné, čo je dôležité.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 10:02:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
to mas ako pri vsetkom. nebudeme si ale nahovarat, ze zase na cenu by nikto nepozeral, tomu neverim, aj keby to niekto tvrdil. proste je taka doba, ze clovek si rozmysli do coho investuje. a povedal by som, ze bioklimaticka pergola je dobra investicia. ked ma clovek terasu, zahradu, tak tam sa travi myslim dost vela casu a hlavne v lete. je to fajn ochrana pre teplom a palavou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 13:20:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Okrem toho si vies regulovat aj tu klimu pod pergolou, vsak od toho je ten nazov, ze vdaka tym naklopnym lamelam na streche vies ovplyvnit nielen svetlo ale aj prudenie vzduchu, ze ti prefukne, tym padom je tam este lepsie, nie tak teplo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 20. Mar 2023 11:12:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
susedia si ju davali vlani robit. mozem povedat, ze to vyzera naozaj pekne, lebo vsak vidim tam od nas, ako to maju. ale si davali aj take rolety este, ze aby mali aj sukromie nejake, ked maju akcie tam nejake alebo proste, nech im tam taki ako ja nepozeraju :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 8:02:56 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Vieš zistiť, že kde ju dávali robiť a aká je veľká? Zaujíma ma, že ako je to napríklad, keď niekto potrebuje pergolu nejakých väčších rozmerov, či už by sme sa bavili o dĺžke alebo o šírke. Že ako sa to potom rieši, či ťa proste odpinkajú, že také nerobia, alebo sa to dá nejak vymyslieť, že sa tam spraví nejaká podpera alebo sa to pospája alebo čo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 8:50:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
Niektorí si asi budete pamätať, ak sem chodievate pravidelnejšie, pýtala som sa asi dva mesiace dozadu na markízu. Ospravedlňujem sa, že som sa potom nezapojila do diskusie, ale prečítala som si všetko a vaše rady a tipy mi pomohli. Objednali sme markízu z Isotry akurát včera, tak som zvedavá, keď dorazí a bude namontovaná.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 7:04:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Toto som asi nejak zmeskal, vies to nejak blizsie rozviest, pre nas, co nezapojili a toto neriesili... Nie je na skodu vediet, kde sa da zohnat nejaka fajna kvalitna markiza za dobru cenu ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 9:04:18 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Pozerám, že tiež by sa ti zišlo nejaké konkrétnejšie odporúčanie na markízu, podobne ako mne na pergolu. Ale pozerám, že markíza je písaná odkiaľ je. Skúsim, či nenájdem aj tú pergolu, možno motyka vystrelí. Len či tam bude rozpísané to, čo ma zaujíma, to neviem, však sa uvidí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2023 11:01:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Čo také by ťa zaujímalo? Však skús aj tu sa opýtať, podľa mňa by ti vedel niekto isto poradiť. By si nevedel, s čím kadečím majú ľudia skúsenosti :idea:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 30. Mar 2023 9:08:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
simkovicka no ja som veľmi zvedavá, ako to bude vyzerať a akú ste vybrali farbu a tak. potom hneď pošli foto, keď nie sem, tak na mňa mysli. ja som si to pozerala a ono okrem toho, že aj tých markíz tam majú dosť druhov, tak to o tých farbách ani nehovorím.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt