Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 17:43:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 9:14:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Ahoj, chcem sa informovat ohladne bioklimatickej pergoly. Pozeral som ju u viacerych spolocnosti, neviem, na co treba nejak viacej brat ohlady. Lebo tak co som pozeral, na pohlad to vyzera podla mna proste rovnako, neviem, v com mam hladat odlisnosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 7:06:14 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tak povedzme si, veľký rozdiel po vizuálnej stránke asi nemá byť v čom. Treba si pozrieť aj čo je to za firmu, od ktorej ideš kupovať, akú má históriu a hlavne, aké ohlasy dávajú ľudia na firmu a veci, čo od nej majú. Podľa toho si vie človek celkom pekne utvoriť názor.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 9:02:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Ked hovoris, ze je to dost podobne, aj ze co sa kvality tyka, tak potom asi dost aj cena uz zavazi pri tomto. Viem, ze je dolezite aj to, od akej firmy robis objednavku, aby si nedoplatil na to, ze budes verit nejakej narychlo vytvorenej firme bez skusenosti. Ale tak cena je podla mna to, co asi najviac zavazi. Pri tejto bioklimatickej treba pocitat s tym, ze oproti klasickej je cena vyssia, co si budeme hovorit. Ale zase za tu techniku a vymozenosti si clovek aj rad priplati.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 10:07:49 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tak vychádzam z toho, čo som si vedel pozrieť. Neviem, či niekde to nemalo ešte aj rovnaký názov. Z tohto som sa ja vychádzal. Ale tým zase nehovorím, že žiadne rozdiely tam akože nebudú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 10:30:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
dajte si spravit cenove ponuky a uvidite. v ponuke by malo byt vsetko rozpisane, co budes platit za ktoru polozku. tak to budes mat vsetko na papieri a vies si to lepsie porovnat, nez vychadzat z nejakych dohad. alebo ist a rovno si predajcov pobehat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 10:49:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Ono nie je na škodu si aj niekde dopredu pozrieť, čo ideš kupovať. Ak nemáš možnosť, že u nejakého známeho alebo takto podobne, tak skús pozrieť, či nebudú nejaké výstavy, kde budú vystavovať aj takéto niečo. Pár ich už aj bolo. Alebo potom si nájsť predajcu, zistiť, či nemá aspoň nejakú ukážku a takto sa na to ísť pozrieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 12:11:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
to si neviem popravde predstaviť, že by sme išli kupovať niečo takéto a nevidela by som to dopredu. iné je keď objednávaš z eshopu niečo, čo poznáš, ale tak s týmto asi málokto z nás bežne prichádza do styku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 14. Apr 2023 7:38:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Ak by niekto nad tým uvažoval, tak len pripomínam, čo som tak postrehol, že sa dosť hodia či už z vizuálneho alebo praktického hľadiska screenové rolety na takúto pergolu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 14. Apr 2023 8:54:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Máš pravdu, mne sa tiež veľmi páčia. Ono tá pergola bioklimatická pôsobí veľmi moderne a plus keď sa pridajú ešte tie rolety, ktoré sa nesú v podobnom duchu, tak to fakt dobre ukáže celé. Isotra máva občas aj akcie práve na tieto kombinácie, keď zákazník objednáva.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 13:04:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
to sa oplati trochu posnorit, ked uz taketo nieco planujes. myslim, ze su to nemale peniaze, co sa daju vdaka takejto akcii usetrit. to potesi, lebo prave lacne to nie je, ale vyhody takato pergola isto ma. je to take dost na uvazenie, ale ta zlava hra dobre do karat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt