Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:29:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 10:29:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Ale prečo? My sme si dávali robiť minulý rok bioklimatickú pergolu a využili sme možnosť zistiť si cenu a všetky možnosti cez internet. Následne sme riešili potom osobne už s predajcom ďalšie detaily a celú objednávku a dohodli sa na montáži. Ale teda ten prvotný krok bol teda takýto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 12:13:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
tiez uz mam co to pozistovane, ale zatial som sa stale nedostal k tomu, ze by som spravil objednavku. uz som mal aj nejake cenove ponuky doma, len potom zase sa to nejak presunulo, ze budeme to neskor riesit. ale uz by som to najradsej zajednal, nech aspon s tymto mam pokoj. ako dlho ste potom cakali na dodanie a na montaz od objednania?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 11:20:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
nerozumiem, ze na co teda cakas, ked uz to mas v takomto stadiu... nepoviem, keby si napisal, ze nemate financie alebo ze idete nieco ine robit alebo nieco podobne... ci akoze vahas este nad niecim?... alebo?...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 12:36:15 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
To máš tak, niekto váha pri kúpe aj pol roka, niekto kupuje zbrklo kadečo, čo mu padne do oka. Takže na jednej strane podľa je dobré, nechať si nejaký čas, aby si to človek všetko premyslel a zvážil. Čo si budeme hovoriť, takáto pergola je investícia, takže postup je to rozumný. Tým nechcem povedať, že by sa ale nevyplatilo do toho investovať ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 10:08:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
tak to máš investíciu už na dlho, takže tiež nevidím dôvod, že by sa nevyplatilo do toho ísť. ono to má viacero výhod, čo si budeme hovoriť. ešte tie rolety, osvetlenie, kadečo sa tam je také, že si vieš ako keby doobjednať k tomu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 12:45:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
ale vsak keby som sam vedel, na co cakam. ja aj viem, kde chcem tu pergolu davat robit, viem, ze ju budem objednavat v Isotre. proste som v tomto akoze fakt nejaky spomaleny, to si aj sam uvedomujem. ale dal som si predsavzatie, ze ked najblizsie napisem, tak uz bude minimalne objednana :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 11:29:57 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Klaco hej to by som zaradil jednoznačne medzi také výhody. Lebo keď si zoberieš, tak nie každý predajca alebo teda výrobca ti toto všetko vie ponúknuť a zabezpečiť. Podľa mňa je to fajn, keď vieš všetko naraz objednať, potom už len príde partia a ti to celé doma zložia, pripevnia, namontujú a máš to ozaj bez starostí. Isto lepšie ako keby to mal človek skladať po častiach, že jedno kúpi tam, druhé tam. Alebo nebodaj si celú pergolu stavať svojpomocne. Nehovorím, že sa to nedá, ale zase len starosti potom navyše si človek robí.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 8:40:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Podobný prípad, ako som sa teraz vyjadroval aj ohľadne stavby, že keď všetko berieš od jedného výrobcu, dodávateľa, tak to lepšie spolu hrá. Je to proste taký komplexný systém, kde všetko do všetkého pasuje lepšie, než keby to máš kupovať zvlášť a nejak vyskladávať.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 10:43:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
... asi divna otazka, ale ako je to potom napriklad so zarukou, ked sa tam davaju aj taketo dalsie veci... to plati ta ista ako na pergolu alebo na kazdu vec zvlast?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 12:02:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Mne sa vidi, ze to mame tak, ze na vsetko je zvlastn zaruka. Ale tak to zalezi hlavne od toho, ze kde objednavas, lebo rozny predajcovia alebo teda vyrobcovia asi skor v tomto pripade mozu mat rozlicne podmienky. To sa asi nebude dat nejak s urcitostou povedat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt