Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:45:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 14:15:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Teraz sa vo mne prebudil typicky Slovak a neda mi sa neopytat, ze ci len na toto mavaju akcie alebo aj na nejake ine zalezitosti. Ak sa nemylim, tak oni by mali nromalne mat v ponuke aj vonkajsie tienenie napriklad a aj vnutorne, teda okrem ineho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 6:55:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Hej no býva aj také niečo niekedy, ale teraz ťa sklamem, teraz momentálne nič nie je, keď som to narýchlo pozrel. Plánuješ vonkajšie tienenie alebo pergolu? Zase to sú také veci, že sa neoplatí na tom nejak šetriť. Radšej si zaplatím za kvalitu, ako to potom meniť po pár rokoch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 10:34:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Možno sa niekomu zíde, že ako sme to my riešili. U nás neboli financie na pergolu, lebo aj iné sa robili a bolo treba robiť, tak sme dali markízu miesto pergoly na terasu. Radšej som chcela pergolu, ale teraz keď už je markíza namontovaná tak sa z nej úplne vytešujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2023 9:30:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Ved to je tiez dobre riesenie. Pokial ti ta markiza prinesie vsetko, co potrebujes, tak to staci aj takto, pokial sa neda inak. Ved ono aj pri tych markizach je dost velky vyber uz v dnesnej dobe. Nie ako kedysi, ze ak mal niekto markizu, tak to bola ta ista latkova pasikava, biela so zelenym alebo biela s cervenym. Takto to mam proste nejak zakotvene v pamati.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2023 11:54:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Podľa mňa aj teraz také nájdeš ešte stále v ponuke u niekoho :D Prípadne, ak by si na takej trval, tak by som sa pozeral po predajcovi, ktorý ale robí kvalitu a vie vyhovieť kadejakým požiadavkách, aj takýmto pár rokov za zenitom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 20. Apr 2023 8:50:41 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Struhlik veď práve toto. A ono keďže už majú aj kadejaké funkcie, už sa to dá aj kadejak ovládať, že nemusíš točiť páčkou alebo podobne, tak potom je otázka, že čo vybrať, podľa čoho vyberať. Mám jednu vyhliadnutú v Isotre, len ak by sa našiel niekto, kto má skúsenosť teda, že vie čo a ako, tak kľudne sa mi ozvite.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 20. Apr 2023 10:42:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
a ktoru z nich? som si to pozerala a je ich celkom dost na vyber. ja by som si vybrala nejaku z tych takych modernejsich, tie vyzeraju fakt dobre.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 21. Apr 2023 7:15:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Tie take co si nazvala modernejsie mi trochu pripominaju screenove rolety, co sme davali na pergolu ako dodatocne tienenie este na bocne strany. Si myslim, ze to funguje aj na dost podobnom principe. Aj co sa tyka vlastnosti, tienenia a asi aj ovladanie tam bude podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 21. Apr 2023 8:56:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Asi by mi nenapadlo to takto porovnávať, ale môže na tom niečo byť. Keď som si to teraz pozeral a preklikával si to hore dolu, tak jo. Ono potom asi aj tie rolety čo sa dávajú na strešné okná budú niečo podobné. Vymyslia jednu technológiu a potom sa využíva pri rozličných produktoch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2023 8:55:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
mosvlad kupoval som este koncom februara markizu, ale ziadne tocenie packou, normalne to ma elektricke ovladanie, mozes si vybrat, ci chces vypinac alebo ovladac.
neviem, ci je to tak pri vsetkych, pri tejto mojej ano, ale tak myslim si, teraz uz vsetko sa takto robi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt