Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 13:00:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 7:34:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir ved to je super, ze sa takto rozrastaju, ci uz v ramci spolocnosti a toho, ze si vedia vsetko sami zabezpecit a vyrobit, zmontovat, ale aj to je super, ze do zahranicia idu. nech vidia, ze aj nase slovenske spolocnosti stoja za to a vedia spravit peknu a kvalitnu robotu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 7:52:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
ruth tak má to niečo do seba tie hliníkové, to musím uznať. som si to pozeral a je tam celkom dosť modelov na výber. by som nebol povedal, že to bude také pestré. ale tak zase na druhej strane, nemožno sa čudovať, moderná doba, moderné riešenia a na čo iné sa sústrediť než na to, aby mali zákazníci z čoho vyberať a takto sa im vlastne v ústrety vychádza. zaujali ma také dve tri varianty. to by bolo okej, keby som ale vedel, že ktorého z tých výrobcov by bolo fajn osloviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 8:07:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Baroon no ved jasne, to by som ani neriesila tak, ze na poslednu chvilu, ze ci nahodou nemaju miesto, ci by to nevzali. Jasne, ze to dopredu sa s niecim takymto treba ohlasit. Ved nie primarne toto je ich robota. Ale kazdopadne je to vyhoda, ze aj taketo nieco ako odvoz vedia zabezpecit. Myslim si, ze to ani kazdy vyrobca neponuka nieco taketo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 9:01:44 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
galadriel jaj takto si to myslel, tak to áno, to je jednoznačne výhoda, keď to spravia už počas výrobného procesu vlastne. a to si dávajú niekam robiť, či to sami takto všetko robia? nevieš?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 7:37:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 79
Nicolletka mne boli akurát teraz v sobotu na zameraní z Elmaru. Ano, dobre pocujes, ze cez vikend. Ze sa to tak zacina teraz rozbiehat po zime zase s tymi zakazkami, tak aby to vsetko stihali, tak chodia aj cez vikend na zameranie, ak to teda vyhovuje zakaznikovi a dohodnu sa tak. My sme sa ano, vsak doma sme boli, tak naco by som to prekladal na tyzden alebo na kedy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 7:55:47 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
nicolletka tiez si myslim, ze toto nebude mat kazdy v ponuke. ale ked si to tak zoberies, tak oni maju tak komplexne zabezpecene aj vsetky tie vyrobne procesy. ze si vlastne vsetko vedia spravit sami. nemusia posielat tie diely kade tade po inych firmach na opracovanie. dokonca aj lakovnu si zriadovali vlastnu, co je fakt vyhoda mat nieco taketo pod palcom. vie to o dost urychlit vyrobu a tym padom aj doba dodania sa zbytocne nepredlzuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 11:22:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Tomomiro skús pozrieť, čo tu Baroon písal. Tam je to všetko pekne zhrnuté. Nech nemusím písať tiež o tom istom :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 7:55:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka no ved jasne, to mas pravdu. Ved tu mame tiez sikovnych a podnikavych ludi. A asi robia nieco ozaj dobre, ked sa im takto dari. Ja som to zahranicie podla toho usudil, ze aj co maju stranku, tak si ju vies aj do inych jazykov prepnut, ze nie je len po slovensky. A na fb som natrafil aj na rakusku verziu stranky napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 10:20:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Mayky vsak aj som si to dvakrat precitala, ze ci dobre citam, ze cez vikend. Tak to som este nepocula, ze aj takto by fungovali spolocnosti cez volno, ze by dobrovolne prisli. Super vec to je, lebo si zober, ze aj si skor doma pocas vikendu ako cez tyzden.
Baroon tak to nepochybujem, nemusia potom dohadovat terminy a robotu inde. A teda asi su aj sikovni, ked si vedia vsetky tie vyrobne procesy sami zabezpecit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 8:08:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
americano a preco nie? vsak hlinik je fajn material na obrabanie, takze da sa vsetlico vymysliet a tym padom aj ta ponuka modelov je dost velka. tak vyskusaj spomenut, ze co si pozeral. podla mna sa najde niekto, kto bude mat skusenost, ze by ti vedel povedat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt