Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 10:33:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 7:35:16 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
galadriel díky za opomenutie, dosť možné, že by som si to sám od seba nebol ani všimol.
baroon čiže ono všetko od cenovej ponuky až po montáž a servis robia sami. tak to je paráda. viacej sa mi ľúbia takéto spoločnosti, čo si vedia všetko sami spraviť. tá vlastná lakovňa musela byť tiež pekná investícia, ale tak asi sa im to viacej takto spraví a vedia si okontrolovať aj ten výrobný proces celý tým pádom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 9:56:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
ruth tak ponuku mi poslali, uz boli aj na zamerani. tam sme doladili tie detaily, co som aj predtym spominal. cize vsetko je v poriadku, v tej druhej cenovej ponuke po zamerani sa uz doplnilo vsetko, potvrdil som a tak dalej a teraz uz len cakam, kym bude brana vyrobena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 8:25:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir vidis, toto som si ani nejak nevsimla. akoze ten fb, na stranke viem, ze to tam maju, to hned vyskoci na tom bocnom panely. suhlasim s tebou, mne sa paci, co nam vyhotovili a je to presne tak, ako bolo na obrazku ci uz u nich na nete alebo na tej vizualizacii. vies, ze nie je to tak, ze jedno slubia a ine dodaju. toto je presne do detailov doladene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 8:15:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 79
Nicolletka tiez som bol najskor prekvapeny, ked mi ponukli takuto moznost. Ale hovorim, bol som doma, mal som cas, takze mi to vyhovovalo. Lepsie ako keby som si musel cez tyzden brat volno skrz zameranie. Zena byva vacsinou doma, ale od tohto sa nejak distancuje praveze. Tak som rad, ze sa to vybavilo. Mi hovorili, ze ked treba, ze aj sviatok napriklad ked vyjde v tyzdni, tak vedia prist na to zameranie. Taki flexibilni su v tomto by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 8:31:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
ruth čo som pozeral jedného z tých výrobcov, tak u neho sa mi páči model remo a tripolis a možno by do úvahy pripadala aj sena, to je take trochu odlišnejšie, že nie sú to len tie lamely, ale zase je to stále také vzdušné, alebo ako to nazvem. asi je to trochu odlišné od toho, ako som si prvotne predstavoval, že bude ten plot vyzerať, ale tak keď je z čoho vyberať, tak vyberám.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 11:09:24 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
nicolletka hej hej presne. vsetku robotu si vedia sami naplanovat a sami spravit tym padom. velka vyhoda by som povedal. aj zakaznik vie, ze kde to bolo robene tym padom.
tomomiro presne tak, akurat sme sa tu o tom bavili pred par dnami. ono im ju tusim aj navrhoval nejaky odbornik, neviem teraz ze ci nie nahodou z ciech alebo odkial. ze on je kapacita co sa tyka celej europy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 7:44:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
americano som ani necakala, ze hned takto mi vymenujes nazvy. ale vsak dobre, je vidno, ze ste sa teda niekam aspon pohli s vyberom, ked uz rozmyslate nad konkretnymi modelmi. my sme si vybrali nevadu. chceli sme nieco take cez co nie je nejak vidno. na zaciatku sme zvazovali aj to, ze dame tie betonove panely. ale to som rada, ze sa od toho upustilo, pretoze toto hlinikove prevedenie vyzera rozhodne lepsie, modernejsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 7:13:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Tomomiro v pohodičke. Však radšej takto, ako by sme tu dvaja písali o tom istom ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 9:16:58 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
ruth tak lepšie ako keby som ti to opisoval na dvadsať riadkový komentár. takto je si to vieš ty alebo aj niekto iný rovno pozrieť. vieš ako sa hovorí, že lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, v tomto prípade teda čítať. hej hej, tá nevada je super, keď chceš ten plot taký plný, aby nebolo vidno. lepšia voľba ako tie betónové panely. my sme chceli zase opačne, niečo také vzdušnejšie. že nech tam aj plot je samozrejme ale nech to nie sú len panely.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 7:53:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka no jasne, viem. Vcera som v jednej diskusii videl foto, co pridaval nejaky panko. Daval si robit branu u nejakeho domace kutila, podla foto zjavne fuserina. A teraz bedaka a vymysla, ci to reklamovat, ako to spravit, aby dobre bolo. Mi hned napadlo, ze tak to dopada, ked je niekomu luto dat si spravit poriadnu branu u poriadnej firmy. Takto keby napriklad ten Elmar oslovil, tak by taketo dodatocne trampoty riesit nemusel. Vid aj tvoj priklad napriklad.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt