Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 13:57:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 13:03:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Profesorka co som pozeral tie screenove rolety, tak maju take sirsie vyuzitie a je ich samozrejme aj viacero druhov. Mne to pripomina take tie klasicke vonaksie rolety alebo zaluzie. Teda v tom, ze sa asi teda podobne montuju a tym padom ich vies mat na akychkolvek oknach. Dokonca som nasiel aj take, co su specialne urcene na stresne okna. Takze tam je toho viacero by som povedal. Len sa treba tomu povenovat pri vybere.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 9:49:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Cyclon je to v podstate tak, ako emano hovori. To z cisto takto logickeho uvazenia, ked sa nad tym zamyslis, tak tie vacsie pergoly je lepsie uchytit o dom, nech je to stabilnejsie a tak dalej. Ta nasa sice nie je ze nadrozmerna, ale vstup na terasu mame rieseny priamo z obyvacky, tak sme chceli, nech je aj ten prechod kryty. Ale zase pergola nie je uplne nad celou terasu. Konci schodmi a tie sme nechali neprekryte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 7:58:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Struhlik no jasne, to je pochopitelne, ale tak keby si rozmery spomenul a k tomu cenu, tak by to bolo take prehladne, ze by sa to dalo aspon cca porovnat nejak. A kde sa da vypracovat nejak cenova ponuka teda? Musim chodit rovno ku nim, ci maju predajcov? Lebo viem, ze riesia aj zaluzie, ale ci toto spada akoze pod tych istych predajcov, alebo to ma niekto iny na starosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 11:25:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Emano rozumiem, čiže prihliada sa na to aj z takéhoto hľadiska. Tým pádom, keď sa vie spraviť aj ako samostojaca, tak by to išlo použiť aj dajme tomu ako prístrešok pre autá?
Struhlik jasné, takže to nie je nejak pevne stanovené, že to musí byť takto a takto. Má tam teda aj zákazník slovo, že ako si to predstavuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 7:49:25 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
takže čo sa týka toho prípadného uchytenia, upevnenia, tak to je potom podľa konkrétnej situácie. okej, ja som myslel tak, že či to nie je nejak pevne stanové.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 10:08:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Pozeral som si viacere tie bioklimaticke pergoly, nech mam nejaky prehlad, kym sa do toho pustime... Nasiel som, ze Isotra dava teraz zadarmo screenovu roletu pri kazdej objednavke pergoly... Takze davam do pozornosti tuto informaciu... Je nas tu viacero takych, co tiez planuju prestresit nejak terasu....


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 14:07:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Cyclon tak to je dobre potom. Lepsie ked je taka volnost pri kupe a rozhodovani. Ze nemusis brat len nejake predpisane veci.
Kralovic ale nevrav. Vsak to je vyborna ponuka, na tom da usetrit nemalo penazi. Ako si sa o tom vlastne dozvedel, ze je teraz bezi takato akcia u nich?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 9:21:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Tomomiro hej hej, však to som presne hovorila, že ono je tam to použitie rôzne. Nie je nejak striktne dané, že len na toto alebo na toto sa môže tie dávať tie rolety. Páčia sa mi takéto univerzálne riešenia.
Jamiro ja som sa už ľakla, že akože vzhľadom ti ich pripomínajú :D Reku či potom hovoríme vlastne o tom istom. Ale hej, čo sa týka tohto, tak by sme sa mohli o nich baviť aj ako o možnosti vonkajšieho tienenia. Len tie rolety alebo žalúzie mi prídu aj z hľadiska bezpečnosti také lepšie riešenie, keď je dom viacej orientovaný do cesty napríklad. Tieto screenové sa mi hodia skôr na pergoly.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 12:26:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Struhlik všimla som si, že píšete o nejakej výhodnej cene a akcií či zľave. Viem, že ide o pergolu, ale môžeš mi spomenúť, že ktorá spoločnosť má takúto akciovú kampaň?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 8:19:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Kralovic ked uz si to spomenul, tak som pozeral na webe a da sa dat vypracovat cenova kalkulacia aj cez stranku. Ze netreba chodit k predajcovi. Sikovne riesenie, ak to mas pomerane. Vybrat farbu a ostatne zalezitosti sa da aj tam. A tak ci tak pridu na zameranie, kde sa potom vsetko upresni a doladi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt