Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:43:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 8:45:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
tiva vyskúšaj si pozrieť toto https://www.isotra.sk/jarny-bonus-artosi-2022 tam je spomínaný aj taký bonus alebo akcia, že by si vedela aj niečo ušetriť. a teda podľa mňa je to tak pekne všetko rozpísané, aj že koho máš kde kontaktovať, keď tak a čo sa mi páči, tak je tam konfigurátor, kde si sama pozadávaš rozmery, údaje, farbu, tienenie, osvetlenie, no proste všetko a oni ti pošlú naspäť takú predbežnú cenovú ponuku. takže chodiť niekam za predajcom vlastne ani nie je nejak potrebné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 17. Mar 2022 12:21:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Dromir ja som to tak aj spravil kamarat moj... Presne som si povedal, ze kam budem chodit, ked nemusim... Takze takto som si to tam presne pozadaval a dva dni dozadu boli u nas aj na zamerani... Ani som necakal, ze to takto rychlo pojde... To samozrejme ale nie je staznost hah.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 10:55:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Tonak no áno, ja nemám moc skúseností s vybavovaním takýchto stavebných a technických vecí, takže je dosť možné, že sa niekedy pýtam aj na to, na čo sa netreba :lol:
Domihike musím povedať, že sa mi páči, že to je takto šikovne vyriešené, ale mne by predsa bolo lepšie asi ísť k tomu predajcovi. Ale ďakujem za tip, napríklad som ani nevedela, že aj osvetlenie s tam vie nejak dať. To mi ani popravde nenapadlo, že by bolo treba riešiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 21. Mar 2022 8:36:59 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Tiva radšej sa pýtaj, keď nevieš, však presne na to slúžia takéto diskusia, aby si sa podozvedala, čo potrebuješ. A vôbec sa neboj toho, že by si sa pýtala niečo, čo netreba. Máš aj vytipované, že akú chcete kupovať pergolu? Či len tak pozeráte, že čo sa vám zaľúbi? Tieto bioklimatické mi prídu ako fajn riešenie najmä z hľadiska funkčnosti. Jednak to, ako to celé funguje, že si vieš ovládať tie lamely a aj to osvetlenie napríklad sa tam dá zakomponovať. A to ovládanie si vieš vybrať cez ovládač alebo aj cez mobil, takže to je ozaj také šikovné.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 12:32:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Kralovic ozaj takto sa ti to dalo poriesit, ze si nemusel ani nikam chodit? Akoze paradne riesenie. A tam ti aj ale vyhodilo nejaku tu predbeznu ponuku najskor, ci ako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2022 10:00:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
emano len potom mi napada dalsia otazka, ze kde najst nejakeho dobreho predajcu. ze bude mat na mna aj cas a neodpinka ma hned po prvych otazkach alebo ozaj bude mat nejake to strpenie so mnou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 11:58:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Tiva ale tak zase na druhej strane dobre, len sa pýtaj. A aj máš už vyhľadaného nejakého predajcu, keď si sa konkrétne na toto pýtala?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 30. Mar 2022 10:15:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Emano ani nejak nie, keď ti mám pravdu povedať. Ale toto sa mi celkom pozdáva, keď to má aj takéto kadejaké funkcie. A potom sa ako dá riešiť prekrytie tých možných stien? Lebo videla som také tie plachty kadejaké alebo aj také umelé prekrytia, čo aj v podnikoch na terasách mávajú...
Tonak nemám, akurát som to tu aj Emanovi písala. Že ono my vlastne poriadne ani nemáme vybraté. Ale ak by si mal nejaké odporúčanie, tak kľudne poskytni. Možno lepšie nám bude, že by sme mali takto rovno pred sebou nejakú firmu a konkrétnu pergolu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 01. Apr 2022 6:47:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
tiva veď ale to nie je problém a podľa mňa je to aj taký bežný postup, že ideš k predajcovi riešiť takéto veci. akože hej, niekomu je lepšie, keď nemusí ani päty vytiahnuť z domu a môže si všetko pozadávať a odklikať sám. ale tiež keď niečo ideme kupovať alebo riešiť, tak si dohadujeme stretká. ono čo som ti pridala minule ten odkaz, tak tam sa vieš potom aj na predajcov prekliknúť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 10:14:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Mohol by sa mi ozvat niekto, kto uz ma doma realne bioklimaticku pergolu? Videl som, ze niekomu tu boli na zamerani, niekto ma objednane a tak. Ale teda potreboval by som takto priamo sa popytat niekoho, kto uz ju ma.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt