Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 0:24:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 11:02:17 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
profesorka musím len súhlasiť. aj pre nich lepšie si myslím. tým pádom keď príde niekto nerozhodný alebo že v jeho prípade pripadajú do úvahy viaceré možnosti, tak majú čo ponúknuť na výber.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 12:09:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Dromir tak to uz sa da asi takmer pri vsetkom, takze vobec ma neprekvapuje, ze aj Isotra ponuka takuto moznost... Je to sikovne, ked si to vies sam pozadavat... Vybrate mavas uz dopredu, takze potom fakt len staci vybrat z moznosti... Myslim, ze pri tychto pergolach sa chodi kazdy raz na zameranie.... Lebo ty mozes prehliadnut nieco, co oni potrebuju mat uvedene kvoli vyrobe a podobne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 28. Feb 2022 14:06:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
No ja mám takú predstavu, že teraz už viac menej pri všetkom prídu na zameranie. Aspoň teda pri takýchto väčších realizáciách. Viem, že aj ploty, aj terasy chodia takto dopredu si oni sami zamerať, aby aj podľa toho vedeli uspôsobiť cenovú ponuku. Tak predpokladám, že pri pergole to bude niečo podobné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 12:14:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Tiva vies co, to ja viem len podla toho, co sa tu spomenulo, ze frci teraz nejaka akcia. To bola rec o Isotre, ze maju teraz takuto akciovu kampan, alebo ako by som to nazval. Uvazujete nad nejakou pergolou, ze by ste si dali spravit? Toto co sa tu spomina, tak to je taka dost vyhodna ponuka by som povedal. Lebo si zober, ze ak by si po dvoch stranach davala tie screenove rolety, tak platis len za jednu. To je dost usetrenych euricok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 03. Mar 2022 12:11:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Struhlik chceli sme ale až niekedy na jeseň, reku nech ešte niečo dovtedy našetríme a tak. Ale keby sa to dalo teraz spraviť, tak to by sme zase vedeli na tom ušetriť, ako aj hovoríš. Tak neviem teraz, že ako to vymyslieť. A dokedy trvá tá akcia? Že či máme vôbec ešte nejaký čas na rozmyslenie sa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 08. Mar 2022 8:33:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Kralovic ved jasne, ono aby si si vedel utvorit nejaku predstavu, kolko by to cele stalo a ze co vlastne vsetko potrebujes k tomu, tak je dobre, ze si to vies aj sam natukat. A oni sa ti potom uz ozvu, ze co dalej. Ono asi sa takymto sposobom da vyhnut aj navsteve predajcu, ak to nie je teda z nejakeho dovodu nutne. Ze vlastne vyriesis vsetko cez net a dohodnete sa rovno takto na zamerani.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 08. Mar 2022 12:59:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
keby som to teda riesil takymto sposobom, tak nie je problem s tym, ze keby som isiel za predajcom s tym, ze chcem si to aj pozriet, ako to vyzera, tak to sa tiez nejak riesit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 10. Mar 2022 11:06:30 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Stavbar myslím, že ako aj iné veci majú predajcovia k nahliadnutiu, tak by to malo byť aj s týmito pergolami. Možno nie každý predajca má niečo takéto postavené pred predajňou, ale nejakú menšiu ukážku napríklad tých pohyblivých lamiel alebo kus tej konštrukcie bude mať na predajni. To je zase najmenej zavolať alebo napísať si myslím.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 8:45:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Myslíte, že sa môžem aj ísť len tak poinformovať k predajcovi, aj keby som hneď niečo neobjednávala? Viem, že informácií je veľa aj online, ale mám radšej takéto osobné stretnutie a predebatovanie celej záležitosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 13:00:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Tiva to myslíš vážne túto otázku? Samozrejme, že môžeš ísť k predajcovi, aj bez toho, aby si hneď niečo objednávala. Však to je bežný postup, že sa takto poinformuješ na to, čo ťa zaujíma. Aj máš v merku nejakého predajcu teda?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt