Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 15:58:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 663 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 15. Feb 2024 10:57:34 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 138
Toto je super, ze je to zdarma, ze nemusis este aj toto platit. Lebo to sa nazbiera poloziek postupne, ze ani nevies ako a naskakuju stale nejake naklady.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 16. Feb 2024 9:55:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
nemozes sa na to takto pozerat Denislav... to su polozky take, ktore sa oplati si zaratat do tych nakladov... zase nestoji to neviem kolko a nejake tie dve tri stovecky, tak to sa medzi tymi ostatnymi celkovymi nakladmi strati... a ma to dost velky vyznam, to ocenis zrejme az potom casom...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 19. Feb 2024 10:51:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
to je úplne zanedbateľná položka pri tom všetkom a je to taká vec, že v budúcnosti ozaj bude človek rád, že to dal spraviť. aj kadejaké skúšky, poradenstvá odborné a takéto veci. niekto si možno povie, že zbytočnosť, ale treba sa na to pozrieť z takého dlhodobého hľadiska.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 19. Feb 2024 14:21:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
suhlasim s vami, ono silou mocou clovek chce na vsetkom setrit a potom neskor si moze hlavu akurat tak buchat, kamarat tak zacal murovat a uz bolo fest zima a pouzival maltu, ktora nie je urcena do minusovych teplot a neriesil, lebo ze sak vychadza lacnejsie a myslim, ze to tiez je vec, ktora ho moze neskor velmi nepekne dobehnut :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2024 10:48:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
ach, tak to nepotesi... ale akoze na druhej strane, moze si za to sam... co ho nenapadlo sa pozriet, ci je ta malta vhodna?... alebo preco ju pouzil, ked nebola urcena na to?... to mi nechce ist do hlavy akoze...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2024 8:51:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Keď veľa ľudí to používa skôr pre to podľa mňa, že si myslia, že ušetria peniaze. A to šetria na nesprávnych miestach, radšej šetriť na nábytku a nie na malte a tehlách alebo teda celkovo stavebnom materiáli.
Ty keď si staval, čo si dával? Maltu? Či lepidlo? Ono je udané aj koľko toho cca treba dať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2024 9:44:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
len sa pytam, ci treba sestrit na tom, ked stavias dom... chces kupit nieco lacne, co ani nevies, ako sa bude spravat a riskovat to, ze sa ti casom moze objavit nieco, co bude treba opravovat?... ako to potom chces riesit?.. rozoberies polku domu?.. no na tom uz len usetris...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 29. Feb 2024 13:11:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
hlavak No neviem či by som práve na tomto šetril a takto. Veď keď raz viem že ide mrznúť, tak nebudem kupovať výpredajovú letnú. Nerozumiem takémuto zmýšľaniu, ale som zvedavý či to bude mať s nejakým odstupom času aj nejaký dopad na celú stavbu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2024 9:26:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 90
Som toho nazoru, ze vsetko ma na nieco dopad. To je jedno o co ide, vsade to viem najst :D A to teda nehovorim o stavbe domu, hej, tam treba byt obzvlast pozorny, co a ako budes robit. V tomto pripade nemas moc pokusov na zmenu alebo napravu. Aj keby si zacal murovat trebars s penou, tak asi nie je ok prechadzat potom na maltu napriklad. Vsetko to inak pracuje, inak sa to sprava.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2024 14:33:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
a nepracuje sa lepsie s tvarnicami ? co sa tyka aj materialu okolo nevyslo by to menej ? snazime sa byt pri stavbe setrny najviac ako vieme, no zase nechceme aby nam po case padol dom na hlavu :D

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 663 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt