Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 15:15:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 19. Feb 2020 9:22:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
tých výplní je už veľa, tie možnosti sú, môžeš dať plast, wpc alebo aj hliník, keď nechceš ísť do dreva ;) teda vieš dať aj kov, ale je to na tebe, čo ti je najbližšie, aby ti to ladilo aj s dvorom ako takým, podľa toho, čo tam máte, aby to nebolo ako päsť na oko, vieš aby to bolo akoby v rovnakom štýle ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 20. Feb 2020 7:07:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
S cim mas ty hamiz skusenost? S akym materialom?
Ja som premyslal nad hlinikom alebo aj wpc, ale nemam celkom jasnu predstavu o tom, na koho by som sa v takom pripade mal obratit, ani co by to stalo a jak sa taky plot robi, co je k tomu potrebne, ci treba mat urobeny zaklad betonovy, alebo z toho moze byt aj vyssi plot, ze vlastne co lepsie aj ukaze. Sam sa neviem nejako ani ja z toho vymotat, preto tuto otazku pred sebou tlacim uz nieco cez rok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 20. Feb 2020 13:22:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Tak hlinik a wpc je trosku rozdiel, k comu z toho ta to viacej taha??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Feb 2020 9:23:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Drevo na plote vyzera najlepsie, ale dat ho nie je najlepsia moznost. Preto radsej ist do nejakej varianty, ktora bude ako drevo vyzerat, ale sa na tom neodrazi zub casu napriklad. Takze ja denislav by som skor bol za drevoplastove dosky ako plotovu vypln.
To zabezpeci aj v pohode vzhlad a aj nebude vidiet do dvora, ked budu pri sebe, co myslim, ze sukromie kazdeho potesi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 24. Feb 2020 13:51:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@Denislav trvácne je aj jedno aj druhé. Rozdiel bude vo vzhľade a je dosť možné, že aj v cene a v realizácii. Ale za seba môžem povedať, že drevoplastové plotové výplne sú dobrým nápadom.
Vieš si vybrať akým spôsobom ich chceš namontovať, či to chceš na redšie, či na hustejšie, aj to v akom odtieni.
A tiež si vieš montáž urobiť sám. 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 25. Feb 2020 14:05:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
montaz urobit sam? A to akoze akym sposobom? Na to netreba mat nejaku tu prax, aby to islo dobre, od ruky??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 25. Feb 2020 20:09:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
STAVBARANDY K TOMU CO SI PISAL, ZE PRECO DAVAL DREVENE LATKY NA PLOT. CHAPEM, ZE ON ICH NEDAVAL. PRECITAL SOM SI, CO VSETKO PISAL.
ALE POVIEM TI JEDNU VEC, CO SOM SI VSIMOL, KOPA LUDI POUZIVA DREVO A ZVESELA. LEN PROBLEMOM JE TO, ZE DREVO JE NUTNE OBNOVOVAT CASOM. A TO NIELEN NEJAKYM NATEROM LEBO TEN JE CASTOKRAT NEDOSTATOCNY. ALE OBNOVIT SPOSOBOM, ZE NA KOMPLET VYMENIT ZA NOVE DREVO.

A TAM NASTAVA TEN KAMEN URAZU. AJ MOJ OTEC FURT VSADE, ZE DREVO DREVO. A KED SOM MU POVEDAL, CO UROBIM PO PIATICH ROKOCH TAK JEDNODUCHO NO VYMENIS. PRE NEHO JE TO JEDNODUCHO, KED NEVIE CO S CASOM, S PENIAZMI A FURT VYHLADAVA NEJAKU ROBOTU. ALE TAK JA K TAKYM LUDOM NEPATRIM :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 26. Feb 2020 13:10:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- kuklik to je stara skola, mnohi maju problem s napredovanim technologii a takychto veci, ze ked je nieco nove, moderne a nedajboze ak by to este dlhsie malo vydrzat :D -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 28. Feb 2020 7:53:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Čau stavbarandy ja nie, my keď sme sa nasťahovali, tak plot bol taký, len až teraz prišiel čas na jeho výmenu. Lebo nebol na to skôr čas a ani peniaze.
Misulo tiež tento materiál je pre mňa taký zaujímavý, ale nemám jasnú predstavu o tom, že ako je to so životnosťou, či sa to oplatí, či to má zmysel, keď si vezmem pomer ceny a kvality, chápeš.
Cowboy ty máš z niečoho takého plot alebo ako mám rozumieť tomu, čo si napísal?? Kuklik to áno, len sú aj také typy dreva, ktoré o niečo dlhšie vydržia, aspoň podľa toho, čo mi kamarát spomínal, ale či sa to oplatí, to neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 28. Feb 2020 11:11:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@salowel prax? Nie, veď ja nemám žiadnu prax, ja mám akurát tak skúsenosti s bežnými vecami doma, čo si robím okolo domu, ale nejakú prevratnú prax v tomto smere absolútne nie :D :D A zvládol som to.
@tonak my máme timbermax dosky na plote, sú také profily, ktoré sú na to ako stvorené, ktoré sa aj jednoducho montujú, aj dobre vyzerajú a sú tiež v rôznych farebných odtieňoch. Písal si ty aj o dreve. Áno je aj také, čo dlhšie vydrží, ale farbu zmení tak či tak. :shock:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt