Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:58:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Sob 29. Feb 2020 22:12:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
tak to ani ja nie, tiez len take veci, preto som sa na to pytal, ze ako je to mozne, bolo to pre mna take zvlastne co si predtym pisal.
Nikdy by som netipoval, ze by bolo v mojich silach urobit si plot :lol: Aka je zivotnost takeho drevoplastu? Ci to je otazne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Ned 01. Mar 2020 16:55:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@salowel keby to bolo náročnejšie, že by som nemal o tom predstavu, tak by som to dal urobiť firme, ale keď som zistil ako sa to robí a že sa to dá zvládnuť, tak som si povedal, že si to urobím sám.
Predsa ja to mám tak, že keď si niečo doma sám urobím tak mám z toho väčšiu radosť, aj keď jasné, že sú veci, do ktorých sa nehrabem, keďže nemám skúsenosť, prax. Že ide o niečo nejako špecifické chápeš.
Životnosť záleží od kvality. Niektorý ti vydrží tri roky, niektorý päť. Ale tento, čo som ja volil tak by mal desiatky rokov vydržať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 03. Mar 2020 12:39:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..toto, že má toľko vydržať píšeš na základe čoho??..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 03. Mar 2020 18:20:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- ty si nasiel niekde presny postup k tomu, ze ako plot urobit? ako postupovat aby to bolo urobene dobre napevno a aby to aj OK vyzeralo? -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 04. Mar 2020 12:09:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
tonak...pomer ceny a kvality by zaujimal aj mna...neviem ale ako si to vziat...ako si to porovnat...aka by mala byt cena taka normalna...a ty si pisal o tych trvacnejsich typoch dreva, nieco na tom je...to drevo ako take vydrzi...o tom som sa uz presvedcil na vlastne oci u kamarata ale nepaci sa mi ako sa zmeni farba dreva postupom casu...nepaci sa mi zosivenie dreva... :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 06. Mar 2020 12:18:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@Kalolineska na základe záruky, ktorú poskytujú napríklad :)
@kresko áno našiel som, na webe majú postup ako postupovať presne, čím začať a všetko okolo toho, čo treba vedieť, ale je to celkom nenáročné ako som už písal 8-)
Najmä je super, že je dobrá záruka na toto riešenie a tiež, že firma vie vysvetliť, poradiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 11. Mar 2020 11:09:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
trombolat len vies kolko stoji take trvacnejsie drevo?
to su take peniaze, ze dovidenia a su to nezmyselne vyhodene peniaze, kedze casom ta vymena podla mna neminie ani taketo drevo, to som si viac ako isty :x

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 16. Mar 2020 9:34:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Cowboy môžeš napísať presný postup? Ako si postupoval? Nech si urobíme predstavu, či ozaj je to jednoduché?
Tiež by som rád vedel, že ako je to s doskami na plot, či sú to nejaké špeciálne alebo čo??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 17. Mar 2020 9:04:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...ja by som chcela vediet, ze ako je to s doskami na plot...myslim s ich dlzkou...sirkou...predsa len medzi tie stlpiky aby to sedelo...ako na husto a pod...trochu blizsie info by si mohol dat...ked si toto zvladol sam trufol by si si aj na nieco ine z takychto dosiek?...ze urobit z toho terasu alebo nieco take?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 19. Mar 2020 10:45:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@DusanD posielam ti link, kde to je presne popísané, http://timbermax.sk/ploty ;)
Tam je to dobre vypísané ako postupovať, dokonca aj fotky sú tam akoby to malo vyzerať. Toto, čo píšeš, že či sú dosky špeciálne, tak sú vyrobené tak aby vydržali roky. Aby nezmenili farbu na plote ani po rokoch, aby držali aj tvar aj všetko.
Tieto plotovky sú dobrá alternatíva, ak by si chcel aby plot vyzeral ako drevo a zároveň by si to mal bez starostí, keďže sa o tento materiál netreba starať.
@ketmaka skús si pozrieť link, čo som pridal akurát, myslím, že tam zistíš odpovede na svoje otázky :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt