Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:03:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 20. Mar 2020 13:14:14 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Podla toho linku to vyzera dobre, fakt jednoducho.
Aj to dobre vyzera, tiez je mozne vo viacerych farbach zvolit plot? Pozeram, ze terasove dosky sa daju, ale plati to aj pre plot?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 25. Mar 2020 17:15:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
na fotkach to zle nevyzera ked som si otvoril ten link. ale nemam v okoli nikoho kto by mal niecim podobnym vyrieseny plot. ze by to takto vyzeralo vacsia ludi okolo nas ma betonovy plot. ten som kedysi chcel aj ja ale uz je tolko toho ze som z toho popustil a povedal som si ze tak to nie. nechcem mat rovnake ako vsetci navokol :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 26. Mar 2020 18:29:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Ake su ceny za taketo ploty??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 19:47:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Myslim juriduri, ze z velkej miery zalezi aky typ dosiek by si si zvolil. Pozrel som si link, co sem niekto dal a tam som videl, ze tych moznosti je viacero. Najlepsie by bolo asi ako pri vsetkom informvoat sa priamo u firmy a najma vyziadat si cenovu ponuku priamo na mieru.
Lebo ta zalezi aj od velkosti, od rozlohy plota, tiez aj od toho ake doplnky, komponenty k tomu treba. Takze to budes mat najistejsie info o cene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 20. Apr 2020 16:48:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@vsetci ale keby som chcel tak aj firma by mi plot urobila, ze nemusel by som si to sam, aj ked sa to da hej?
Teraz mam aj ja priestor na novy plot, preto som sa zacal o to zaujimat. Aspon si mozem v klude nad to momentalne sadnut a vybrat nieco, co by mi vyhovovalo. Vela pocuvam o tom, ze postavit dvojmetrovy betonovy plot, ucel by to splnilo, ale nechcem aby sme boli takto oddeleny od reality v podstate :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 21. Apr 2020 11:09:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
účel by to splnilo - to áno, ale mne sa to nepáči, kedysi mi to bolo akože po chuti, strániť sa ľudí, ale dnes nie, dnes mám z toho taký zvláštny pocit - keď betón, tak možno akurát tak stĺpy, tak to mám aj navrhnuté zatiaľ a medzi to nejakú výplň, kované sú rôzne, aj rôzne farby aj rôzne typy takže tam je tiež z čoho vyberať, pozerám už kadejaké firmy, ktoré by mi vedeli pomôcť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 21. Apr 2020 19:48:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
branikess a co nemas cas?...alebo nemas chut sa do niecoho takeho pustit na vlastne triko??...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 22. Apr 2020 8:14:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Grogo ale toto sa netreba bat ked nemas v okoli nikoho kto by mal s tym skusenost...to ze to v okoli nikto nema neznamena ze je nieco zlym riesenim...ja som asi dva tyzdne dozadu zacal robit murik u nasich...lebo otec chce vymenit pletivovy plot za komplet nieco ine...tak si nakazal ze chce vymurovat stlpiky a akoby zaklad aby tam mohlo ist nieco ine...lebo aj dom si davali zateplovat tak nech to uz cele nejako vyzera nech to tam nie je ako past na oko...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 13:50:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Renko este mi napadla jedna vec...ty si pisal o kovanom plote zistoval si ohladne toho aj ceny??...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 29. Apr 2020 12:43:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kralovic kované ploty nie sú lacná záležitosť a vidieť cez ne a zase nehodí sa to ku každému domu...Predsa len pri moderných domoch je lepšie siahnuť po niečom, čo vyzerá prírodne...
Ja som si dával robiť pár dní dozadu cenovú ponuku na plot, tak som zvedavý, že keď mi to príde ako to bude vychádzať...Dúfam hlavne, že počasie sa umúdri, lebo som kukal predpoveď a nejaké dažde hlásia a teda by som bol rád keby som to teraz najbližšie týždne vedel dať dokopy a urobiť...Nech to už aj u nás nejako vyzerá... :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt