Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:24:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 11:56:03 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Lambor ale to zase nie, s tym si nerob starosti, to si dohladam sam. Nebudem ta otravovat s takymito vecami, ktore si viem sam pozriet. No dobre teda, tak sa tam zahlasim a uvidim, co je to zac vlastne. Nehovorim, ze mam prave pochybnosti, ale na skodu nebude, pozriet si, co to vlastne zamyslam domov pokupit. Tam pripadne viem s nimi rovno spravit nejaku objednavku, keby prislo az na to, ze sa hned rozhodnem pre nich?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 6:45:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Emano hej no, dalo by sa to takto nejak porovnať. Tam tuším vychádza, že spravia 10 metrov za deň. Akože nie zlé. Však veľa ľudí nemá o moc väčšie terasy ani. Čiže ten deň dva je asi taký optimálny čas, koľko im môže jedna zákazka približne trvať, kým porobia. Som tu dlhšie nebol, nedalo sa. Tak mi zhrň, že ako si pokročil za ten čas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 19. Okt 2021 8:05:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@Norci22: ale tak to zase nie je nejake otravovanie. to mam zachvilu vybavene. ale ako povies teda. vsak to je normalne, ze si chces dopredu pozriet, co kupujes. myslim, ze isto ano, vsak to by bolo odveci, keby si tam isiel iba sa popozerat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 6:41:00 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Bohro hej, to mi presne napadlo, že však koľkokrát terasy o moc väčšie nebývajú. Takže nejaký deň dva by to mohlo trvať. Keď sa robí tá podkonštrukcia, tak jasné, to bude dlhšie. Ale to už tiež budú mať dopredu nachystané si myslím, že na mieste to len zmontujú celé.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 7:50:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
emano to som popravde aj prekvapeny, ze to takto je u nich. ked si zoberies, ze vela firiem to takto teraz ma. vsak si zober stavebne materialy, tak tie original na stavbu domu. tak tam su riadne tie doby. ale kazdopadne je to potesujuca sprava, ze aspon pri tychto wpc doskach je to vsetko ako ma byt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 8:55:44 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Emano veď jasné, to keď chodia na montáže, tak majú všetko nachystané a na mieste už len montujú. Tiež to chcú mať čo najskôr hotové. Aj u nás to tak bolo, že len povykladali z auta a zmontovali to dokopy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 02. Nov 2021 10:48:52 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Lambor ti zreferujem teda, bol som sa ozriet v tom Samorine. Dohodol sa pre istotu dopredu, ako sa aj hovori, ze je lepsie to takto spravit. Tak sme sa dohodli na pribliznu hodinu, reku neviem ake budu cesty a tak dalej. Ale podarilo sa mi prist nacas. Previedli ma po tych vystavenych exponatoch alebo vzorkach alebo ako by som to nazval. Povypravali mi, to som ale vsak priblizne uz vedel, co je co a ake maju vlastnosti tie dosky. Tak som nakoniec aj pristal na to, ze vybavim aj objednavku jednym vrzom, ked uz som tam. Takze takto som ti ja pokrocil za ten cas, co som sa tu neukazal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 03. Nov 2021 13:15:14 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Duflo no veď to, to som počul už od viacerých ľudí už, že je to takto s materiálmi nejak nie moc dobré pre tých, čo chcú stavať. Jednak čo sa týka dostupnosti a potom aj cien, že tie išli celkom dosť hore. Tak ale tuto pri wpc doskách to ostalo rovnaké. Nepostrehol som, že by sa niekde vravelo o zdražovaní v tomto. Však dobre pre nás si myslím.
Bohro tak to je paráda si myslím, potom to ozaj vedia mať za deň dva hotové. Lepšie jak keby sa s tým máme my amatérsky plahočiť.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 12:26:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@emano ja ti neviem povedať, môj chlap sa ho na to aj pýtal, že prečo drevo a povedal len, že jemu sa to tak páči a prečo by si tam mal dávať niečo iné. tak posúď sám. akože neviem, či by som až takto upredstňovala niečo, čo sa mi páči pred funkčnosťou a životnosťou. ale tak nech si robí každý ako uzná za vhodné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 8:49:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Norci22 som zachytila, že si spomínal nejakú predajňu alebo showroom, alebo ako si označil, už ani neviem presne. Tam aký druh podlahy ponúkajú? Naši si vymysleli, že by chceli vymeniť podlahu na terase a na takých schodíkoch, ktorými sa z nej schádza. Tak reku by som bola macherka, keby im niečo poradím, keď sa najbližšie stretneme. Teraz tam majú dlažbu, ale to ešte takú starú komunistickú a dali sa do renovácií domu, že to chcú mať modernejšie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt