Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 16:46:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 8:24:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
hej hej, dobru predstavu mas... to su presne ony... ono sa hovori, ze nevies potom poriadne okno otvorit, ked mas taketo tienenie... nasi ho maju a nemam ten pocit, ze by ich to nejak obmedzovalo... jaj a este to som chcel, ze ano, vacsinou ich vidat v takychto farbach... ale to podla su tie, co su kupovane v takych beznych obchodoch... neviem, ci aj v lidli som nieco taketo nevidel alebo takto niekde... ale ked si ich das firme spravit normalne na mieru, tak potom si vies vybrat aj kadejake farby, takze si to vies aj s interierom zladit...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 12:18:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
romanb bud si to zamerias sam na vlastnu past alebo sa da, ze ti to pridu pomerat. pri vonkajsom si myslim, ze to bezne takto funguje.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 9:35:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
vieš čo, my sme si sami pomerali podľa návodu, čo nám poslala spoločnosť, od ktorej sme si dávali vyrobiť... ale majú to aj normálne na stránke kadejaké návody a postupy... je to voľne dostupné, ak by si si chcel pozrieť, že či to budeš vedieť aj sám alebo ee...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 10:42:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- ruth ano, presne o nich. no ved ja mam zakazdym take nervy, ked toto pocujem, lebo nechapem, ze kto to rozprava, isto niekto, kto ani take tienenie nema vobec, lebo keby hej, tak by videl, ze to nie je pravda. alebo potom mi napada, ze mozno take tie lacne, co su hromadne vyrabane a predavane kade take po obchodoch, ze tak dobre nesadnu, to by este tiez mohlo byt. len od toho su hadam vyrobcovia, ktori ti aj tienenie spravia na mieru a potom absolutne nie je problem s tym, ze by to nejak nepasovalo a nedalo sa okno poriadne otvorit alebo co.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 9:56:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
oni sa dajú aj jednoducho namontovať, nie?.. hádam si to nepletiem, ale sa mi zdá, že to by malo ísť aj nejak jednoducho, že bez vŕtania alebo tak...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 11:42:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Nie som si isty, ci aj den a noc, ale tusim plisse sa takto da pripevnit, ze nemusis navrtavat ziadne dierky na uchytenie. Vyhoda pre ten pripad, ze sa po case rozhodnes vymenit tienenie za nejake ine, tak ti neostanu po tom predoslom ziadne stopy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 10:23:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
myslím, že pri viacerých druhoch tienenia sa dá to upevnenie vymyslieť aj tak, že nie je nutné nejak zasahovať do rámu okna. chápem, že nie každému sa táto predstava páči, že by po odstránení tienenia mali ostať nejaké dierky v okne. dá sa vybrať toho veľa by som povedal. to plisse je asi klasika takéhoto druhu tienenia, keďže tam vlastne po celom okne sa pohybuje tá roletka, tak napevno to tam byť asi ani nemôže nejak navŕtané. ale potom aj vertikálne žalúzie alebo japonské steny alebo niečo na tento štýl by mohlo pripadať do úvahy možno.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 7:09:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 81
bigbrother ano mas v tomto pravdu, ze je viacero druhov tienenia, ktore idu pripevnit aj bez nejakych takychto zasahov. ono napriklad, ked si otvoris stranku isotry, tak pri kazdom tom tieneni mas rovno aj navody a manualy, vsetky tie farby, ktore su na vyber a medzi tym su uvedene aj moznosti montaze. takze da sa aj takto dopredu si to pozriet, ze pri ktorych to je ako, ak sa chces rozhodovat podla tohto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 8:07:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- domusko my sme tiež u nich boli pozerať tienenie -
- oni sú vlastne česká firma, som zo začiatku nevedela, že majú aj takto pobočky na u nás na Slovensku-
- ale najlepšie je podľa mňa takto ísť osobne si vybrať a aj sa poradiť s tým predajcom -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 13:11:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... dobre hovoríš, lebo ono aj medzi tými jednotlivými tieneniami sú isté rozdiely... veľa vecí majú spoločných, ale nájdu sa aj menšie rozdiely... napríklad ono žalúzie sú realizovateľné vo väčšine projektov… rolety majú svoje rozmerové obmedzenia pri veľkých alebo nepravidelne členitých presklených plochách…


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt