Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 13:32:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 24. Feb 2017 11:55:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Illyria nevadí, to je v poriadku. Aj ja niekedy zabudnem odpísať, keďže na tomto fóre nechodia upozornenia a tak niekedy zabudnem, že som niekomu napísala a že mi mohol aj odpísať a že sa mám znovu pozrieť do tej témy :-) Hej hej skriňa je už hotová, už ju máme aj doma namontovanú. Napokon sme si ju dali vyrobiť v Samade. Ich cena bola prijateľná a aj ich výroba skríň, keď som si pozerala na nete bola pekná, tak sme sa rozhodli pre nich


Ahoj:-)Mozem ta na chvilku vyrusit? Chcela by som sa ta popytat nejake informacie ohladom firmy, z ktorej si si davala vyrobit okna. Zaujimalo by ma, ze kolko im trva vyroba skrine a z akych materialov vedia vyrobit vstavane skrine? Uvazujem nad nimi, kedze som videla ich pracu a dost sa mi lubi.ň
Vdaka za odpoved a prepac ze otravujem trochu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2017 13:29:40 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Lambor zdá sa mi, že som ti to spomínala, lebo oni to tak majú. A posielali ste ešte do nejakej inej firmy návrh, budete sa rozhodovať na základe ceny alebo už ste rozhodnutý pre týchto?
Susilla kľudne ma môžeš aj na dlhšie vyrušiť. Veď keby som nemohla, tak by som ti ani neodpisovala. Chodím sem len keď mám čas:-) Si sa ale trošku pomýlila, keďže si tam najprv napísala okná a potom skrine, myslela si skrine, hej? :-) Z dreva vyrábajú a potom je už na tebe či chceš aj nejakú fototapetu alebo zrkadlo a vlastne odtieň či buk, dub a podobne to si už ty vyberieš


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2017 13:46:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 47
@Angela: Moze byt ze ty alebo niekto len tu z tychto co tu diskutuju, lebo na inom fore nie som. Poslali sme este do jednej, z tej nam uz aj cenova ponuka prisla, len sa nam to zda vela penazi. Takze pockame aku da cenu samada, porovname a potom sa rozhodneme. Ale pevne verim, ze daju nizsiu cenu, lebo uz ine firmy sa mi nechce moc oslovovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2017 10:36:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Lambor zdá sa mi, že som ti to spomínala, lebo oni to tak majú. A posielali ste ešte do nejakej inej firmy návrh, budete sa rozhodovať na základe ceny alebo už ste rozhodnutý pre týchto?
Susilla kľudne ma môžeš aj na dlhšie vyrušiť. Veď keby som nemohla, tak by som ti ani neodpisovala. Chodím sem len keď mám čas:-) Si sa ale trošku pomýlila, keďže si tam najprv napísala okná a potom skrine, myslela si skrine, hej? :-) Z dreva vyrábajú a potom je už na tebe či chceš aj nejakú fototapetu alebo zrkadlo a vlastne odtieň či buk, dub a podobne to si už ty vyberieš


Och sorry to som si vobec neuvedomila, ze som napisala okna. Som sa pomylila, pretoze zhaname aj okna a riesim vsetko na raz a potom to takto dopadne. Este raz sa ospravedlnujem. A samozrejme, ze sa informujem ohladom skrin, lebo som si vsimla, ze ty si pridavala aj fotku a ma oslovila ta skrinu, ktoru mas ty, tak by som chcela blizsie info. Maju niekde aj vzorkovu predajnu, kde by som si mohla vybrat odtiene a ostatne veci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2017 10:54:10 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla chápem ťa, to sa stáva, len som zostala trošku zaskočená a nevedela som, že čo teraz myslíš či skrine alebo okná. Už to máme ale objasnené:-) :-) Práve že oni nemajú vzorkovú predajňu, oni chodia za zákazníkom a majú len tzv. pojazdné štúdio. Keď prídu k tebe, tak ti ukážu vzorky a ty si vyberieš. A návrh skríň si urobíš cez internet


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2017 12:38:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Susilla chápem ťa, to sa stáva, len som zostala trošku zaskočená a nevedela som, že čo teraz myslíš či skrine alebo okná. Už to máme ale objasnené:-) :-) Práve že oni nemajú vzorkovú predajňu, oni chodia za zákazníkom a majú len tzv. pojazdné štúdio. Keď prídu k tebe, tak ti ukážu vzorky a ty si vyberieš. A návrh skríň si urobíš cez internet


Nastastie si ma opravila a sme si to objasnili, uz aspon vieme o com potrebujem komunikovat:-) Aha, oni to maju takto poriesene a kde maju oni sidlo? To im nevadi ze takto behaju za zakaznikmi, ci oni uz idu len za potencialnymi zakaznikmi? Cez internet to cez ich stranku, ze? Tam som videla nejakeho online navrhara


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2017 11:49:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
ale vás tu diskutuje:-) o to lepšie, aspoň mi budeme viacerí vedieť poradiť. mám spravený návrh vstavaných skríň do celého bytu a už by som potrebovala len poradiť nejakého šikovného stolára, ktorý by mi ich vedel zhotoviť. viete poradiť niekoho?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2017 12:28:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma skús si preštudovať túto diskusiu a zistíš, že nejaký stolári sú tu spomenutý. Možno sa ti nejaký bude pozdávať. Niektoré ženy sem dokonca pridávali aj fotky, aké skrine im vyrábali a podobne. Len si treba nájsť trošku času a prečítať si celú diskusiu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2017 11:58:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Klemarisa trošku som si čítala a videla som, že tu je spomenutá nejaká firma Samada, ale vôbec neviem čo je to za firmu, či je to nejaký súkromník alebo je to veľká firma, ktorá má veľa zákaziek. Toto by som chcela vedieť a podrobnosti o nej a keď tak, ešte nejakú inú firmu alebo teda súkromníka. Možno niekto si u niekoho iného dával vyrábať skrine a iné veci, vieš? Preto moja otázka bola taká všeobecná


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2017 11:29:33 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla oni majú sídlo v Považskej Bystrici, tam majú vlastnú výrobu a tam všetky tie pekné skrine vznikajú :-) :-) Presne, za tými, ktorý im pošlú návrh a potom si to prídu zamerať a už rovno im ukážu vzorky a všetko priamo na mieste doladia. Veď načo by chodili za tými, ktorý od nich nechcú skrine, to by boli zbytočné cesty a peniaze na naftu/benzín. Áno, cez toho online návrhára, dobre si si všimla:-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt