Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 5:34:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2017 8:53:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Susilla oni majú sídlo v Považskej Bystrici, tam majú vlastnú výrobu a tam všetky tie pekné skrine vznikajú :-) :-) Presne, za tými, ktorý im pošlú návrh a potom si to prídu zamerať a už rovno im ukážu vzorky a všetko priamo na mieste doladia. Veď načo by chodili za tými, ktorý od nich nechcú skrine, to by boli zbytočné cesty a peniaze na naftu/benzín. Áno, cez toho online návrhára, dobre si si všimla:-)


Aha, som myslela, ze maju aj viacej pobociek ale tak dakujem za info. Ved to je tiez logicke. Zbytocne by mali oni naklady na cestu. No a ako dlho im trva vyrobit skrinu od zaslania toho navrhu a samotneho zamerania?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 29. Mar 2017 12:23:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma tak prepáč, že som tak trošku na teba hneď zaútočila. Máš aj ty právo sa tu pýtať na nejaké veci, len mi to prišlo také, že v diskusií je už dosť firiem spomenutých. Takže si vieš spraviť ako taký obraz o niektorých firmách. Ale nechcela som ťa zakríknuť, takže kľudne sa pýtaj otázky čo ťa zaujímajú


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2017 15:03:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Klemarisa v pohode, nič sa nestalo aj keď som zostala trošku zaskočená ale už v pohode (veď sme si to vysvetlili). Už som si aj ako tak zbežne prečítala diskusiu a chcela som sa spýtať, či tá firma Samada chodí kdekoľvek montovať skrine? Aj napríklad na východ alebo majú len nejaké mestá kde chodia a inam nie? Nevieš mi v tomto poradiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2017 2:49:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 10. Jún 2015 20:21:56
Príspevky: 64
Ahoj, tiež sme riešili tento problém v novom dome a nakoniec sme vybrali túto https://www.sconto.sk/produkty/satnikov ... tch-5.html, páči sa mi osvetlenie, možnosť si dokúpiť police a 3 x praktické dvere.. skúste pozrieť majú viac kombinácií..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2017 13:39:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@MiriamR..a nemali ste problem, ze by vam nesedela velkost?..my sme takto chceli tiez riesit skrine do celeho domu ale nikde sme nenatrafili na take rozmery, ake sme potrebovali..potom sme si dali vyrobit skrine na mieru..lebo ineho vychodiska nebolo..keby sme cakali, tak este asi ani doteraz nemam skrine..dobre sme to ale poriesili..lebo pristup sukromnika je o vela lepsi, ako v takychto velkych obchodnych retazcoch..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 07. Apr 2017 13:16:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma ešte raz sa ti ospravedlňujem, nechcela som ťa zaskočiť. Čo sa týka tej firmy, tak ja keď som sa ho pýtala či chodia aj takto ďalej montovať, tak mi povedal, že to záleží od veľkosti zákazky. Pokiaľ to je veľká zákazka tak idú aj na východ ale pokiaľ ide iba o nejakú jednu skrinku, tak im sa (logicky) neoplatí merať takú dlhú cestu len kvôli jednej skrinke a to teda odmietajú a nechodia montovať až tak ďaleko. Prečo sa pýtaš? Ty si z východu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 10. Apr 2017 19:13:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Klemarisa už na to kašli a neospravedlňuj sa stále, je to v pohode a to som ti už veľa krát napísala:-) Veď jasné, to je logické, len som myslela či nie sú až taká veľká firma, že by im žiadna cesta nerobila problém. Nie, nie ja nie som z východu. Východ ma len prvý napadol. Bývam v Žiline a to si myslím, že by im problém nemalo robiť, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2017 10:22:36 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla no zle si si myslela, majú zatiaľ iba jednú ale tak oni to majú fajn poriešené, že majú to pojazdné štúdio. Takže s nimi keď sa dohodneš, tak vedia za tebou prísť a poukazovať ti vzorky. Ako dlho im trvá výroba? No podľa toho, ako veľkú a komplikovanú skriňu potrebuješ. Nám našu priviezli a namontovali po cca 15 pracovných dní. Nebolo to veľa, dalo sa to a hlavne ten čas rýchlo ubehol


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2017 10:47:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Susilla no zle si si myslela, majú zatiaľ iba jednú ale tak oni to majú fajn poriešené, že majú to pojazdné štúdio. Takže s nimi keď sa dohodneš, tak vedia za tebou prísť a poukazovať ti vzorky. Ako dlho im trvá výroba? No podľa toho, ako veľkú a komplikovanú skriňu potrebuješ. Nám našu priviezli a namontovali po cca 15 pracovných dní. Nebolo to veľa, dalo sa to a hlavne ten čas rýchlo ubehol


A to ako funguje to pojazdne studio? Len im zavolam ze by som chcela vidiet vzorky a oni pridu? To pochybujem, ved to by mali naklady naviac. To uz by som mala byt rozhodnuta, ze chcem od nich veci vyrobit a ked si pridu zamerat presne rozmery tak potom by mi ukazali vzorkovnik a na zaklade toho by sme vybrali odtiene. Asi tak skor to funguje ze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2017 13:43:18 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla to by si chcela veľa. Funguje to tak, že si treba najprv spraviť online návrh skríň na ich stránke, tuto je ten návrhár: http://navrhar.samada.sk/ a potom im ho zaslať. Následne ťa oni budú kontaktovať a keď sa rozhodneš že áno, u nich si dáš vyrobiť tak prídu ti ich presne zamerať a aj ti ukážu vzorky. Potom už doladíte drobnosti a dohodnete sa na presnom materiály a pod. Či chceš lacobel alebo fototapetu alebo úplne niečo iné. Toto už dohadujete neskôr


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt