Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 2:16:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2017 8:56:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Jasan, už ich mám. Všimol som si, že si mi dlho neodpisoval, tak som ti ani ja nepísal aby som ťa neotravoval. Tak sme ešte stále tak trošku na vážkach, lebo aj DD Trade aj Slovaktual nám dali celkom fajn cenu. Horšie je, že kvôli tomu sa teraz nevieme rozhodnúť. Ako čítal som, že mnoho ľudí objednávalo aj z jednej aj z druhej firmy a všetko bolo u nich v poriadku. Tak fakt neviem od koho:/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2017 11:05:19 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso mna by si neotravoval, mohol si mi to napisat a keby som sem isiel tak by som si to tu nasiel. Ale nevadi, nabuduce budes vediet, ze sa nemas coho bat:-) Hm, tak to mas teraz dost velku dilemu. Ako za mna by som ti poradil z tej prvej firmy zobrat okna, my sme tiez cez nich a vsetko bolo ok. Ale nechcem ta nahovarat, lebo rozhodnut by si sa mal sam


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2017 17:34:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
matulinda55 píše:
Srentor mam, ale tak co narobim, ked moj drahy nevie vobec umyvat okna a myslim, ze toto je cisto zenska robota. Aj ked v rodicovskom dome vzdy umyval okna moj tatko :D :D Ozik vidis, som si zabudla aj napisat. Ano, uz ich mame namontovane. Minuly tyzden prisli majstri z tej firmy DD Trade a rovno nam doviezli aj okna a aj nam ich namontovali. Takze konecne toto vsetko mame hotove:-)


To sa mu ani necudujem, kedze umyvanie okien nie je ani moja parketa. Raz som sa o to pokusal ale nedopadlo to dobre. Vsimol som si, ze si zabudla napisat ale to nevadi. Ja sa vzdy opytam, ked ma nieco zaujima:-) Super, ze to uz mate vsetko hotove. Tak nech len dlho sluzia;-):-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2017 14:33:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Neboj to ma nenahováraš. Ako ja som väčšinou taký, že si nechám poradiť ale potom sa už rozhodnem sám, podľa vlastných intuícií. No ale predsa len som sa rozhodol pre firmu DD Trade. Keďže oni majú predajňu v Bratislave a viacej mi to vyhovuje. Ceny boli rovnaké, takže snáď nebudem banovať a dúfam, že mi dobre spravia aj montáž aj všetko okolo toho


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 10:10:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso to je fajn, ze si na jednej strane nechas aj poradit ale na druhej sa rozhodnes aj podla seba. Tak by to malo byt. Tak dobre. Je lepsie, ked je predajna blizko. Tym padom ani nejako dopravu nebudes musiet riesit a viac platit za nu. A kedy by ti ich mali prist namontovat? Platil si si aj demontaz?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Máj 2017 11:32:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Nebudem veru musieť riešiť lebo oni majú v rámci Bratislavy zadarmo dopravu, takže by som nemal nič platiť. A demontáž som si tiež zajednal lebo mi padne vhod, že rovno si staré zoberú a že ich oni zlikvidujú. Vieš čo na budúci týždeň v pondelok sme sa dohodli. Lebo som momentálne odcestovaný a tak som nemohol ale oni mi už minulý týždeň volali že okná mám hotové. Je super, že sa s nimi dá dohodnúť a že sme to takto mohli posunúť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 7:58:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Seruste odborníci! Mal by som taktiež zopár otázok na vás. Potreboval by som, aby ste mi poradili serióznu firmu, ktorá dodáva okná a dvere a ideál by bol keby aj rolety - ale tie budem až neskôr riešiť. Teraz je to gro čo potrebujem okná a dvere. Druhá taká pod otázka je, že aké profily patria teraz medzi tie najlepšie. Počul som že BluEvolution - je to pravda? Máte ich niekto? Aká je ich funkčnosť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 16. Máj 2017 13:02:41 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso ano to som vedel, ze v ramci Blavy maju zadarmo dopravu. Len som nejako prehliadol to, ze ty byvas v Blave, ale tak uz viem :D :D Jasan chapem, taketo sluzby vzdy padnu vhod. Aspon si sa nemusel starat o tie stare okna ale takto ich rovno zobrali oni. Uz vcera boli aj u teba na montazi, ze? Ako to dopadlo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2017 16:17:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Asi som ti to ani nepísal. Nepamätám si už ani ja ale tak to je nepodstatná vec. Dôležité je, že som mal zadarmo dopravu:-) Áno prišli mi v pondelok namontovať okná ako sme boli aj dohodnutí. Všetko super dopadlo. Majstri boli šikovný, zvládli to pomerne dosť rýchlo a aj kvalitne mi ich osadili (teda aspoň zatiaľ sa tak javia). Som rád, že som sa obrátil na nich


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2017 8:03:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso jasne, to je najdolezitejsie, ze si mal dopravu zadarmo, to vie potesit..lebo niektore firmy maju dost drahu dopravu..a takto si v podstate platit iba za okna a za montaz a demontaz, ze?..vidis, tak super.. rad citam taketo spravy..lebo viem, ze som dobre poradil:-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt