Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 8:48:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2019 13:29:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Oki dik, pozriem si to lebo v lete chcem zacat stavat garaz, tak sa mi este nejaka skridla zide a keby bola za lepsiu cenu, tak by som aj teraz kupil. Ved ju mam kde skladovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2019 11:21:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
marco321 píše:
Michaloo22 áno povedali, máš pravdu :) Od nich máte? Aj my sme už na 80% rozhodnutí pre nich. Koľko vás vyšla Samba? A cez ktoré stavebniny ste brali?


nas vysla dost vela, kedze sme davali tu najvyssiu povrchovu upravu - glazuru. neviem uz presne kolko to bolo, ale okolo 6 tisic istotne. cez stavebniny v Bratislave, nechcem tu uvadzat nazov aby som nerobil reklamu. ty si zo Senca? tak pozries si tam, ved tieto skridle ponuka dost vela stavebnin, problem nebudes mat uvidis. alebo potom objednas priamo zo Zlatych Moraviec a oni ti to dovezu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 17. Apr 2019 12:34:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
vsimla som si hrdy56, ze si tu skoro stale, kedze mi velmi rychlo odpisujes...mozem sa hanbit, lebo ja tolko casu nemam a neskoro ti odpisujem...prepac a mojmu drahemu som uz tiez povedala, aby ti to sem isiel vysvetlit ale nevie si najst cas...strasne vela ma toho v robote, kedze zacalo byt teplo a zakazky sa mu rozbehli...fakt sorry...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 18. Apr 2019 15:15:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
este ze som taketo starosti nemal, kedze sme kupovali len byt...no od kamosov viem, ze tiez len skridlu preferuju...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 23. Apr 2019 9:59:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Caves @Trombolat123. Keby si od detstva byval v dome tak mi ver, ze na byt by si sa nikdy nedal nahovorit! Moja zena byvala v byte a tej by to problem nerobilo, no ja som bol vychovavany v dome a byt neustale vonku, tak som si to nevedel a nechcel ani len predstavit. Preto som radsej zacal stavat dom a teraz si zijeme stastny zivot v nom :) Aby som sa vyjadril aj k teme, tak mame na dome skridlu znacky Tondach. Nam ju poradili majstri a architekt, tak sme sa toho drzali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 25. Apr 2019 14:21:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
asi mas pravdu strapino...no my sme cely zivot byvali len v byte, takze som zvyknuty...a kedy si staval dom?...uz davnejsie ci novostavbu to mate?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 30. Apr 2019 17:50:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
To je potom jasné @Trombolat123, že ti to neprekáža. No v zime sme sa ešte len nasťahovali, takže je to novostavba :) Vcelku rýchlo sme postali, keďže sme si dali iba ten montovaný. Najhoršie a najťažšie bolo spraviť platňu a potom to už išlo veľmi rýchlo. Aj strechu sme mali rýchlo položenú, keďže sme mali šikovných majstrov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 07. Máj 2019 9:54:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Ak sa mozem pridat do diskusie zaujimalo by ma ci ma niekto krytinu Bravura alebo Bolero? Nevieme sa doma rozhodnut co si dat jeden vecer sa nam viac pozdava jedna druhy vecer zas druha :D Uz neviem ci presnameme radsej pit vino po veceroch alebo co? :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 07. Máj 2019 13:46:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
asi by ste fakt to vino mali obmedzit, ked sa neviete rozhodnut :lol: :D v prvom rade sa musite dohodnut, ci davate prednost jednoduchym tvarom alebo modernejsim. ak je to ta prva varianta, tak zvolte Bolero a ak ta druha tak Bravuru. no mozem ti povedat, ze my mame Bravuru engobu ciernu a na dome vyzera super ;) 8-) my sme sa rozhodli hned, ako sme boli v stavebninach a zbadali sme ju :) ale teraz ta musim aspon pochvalit za to, ze si vybral super vyrobcu!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 08. Máj 2019 9:19:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
No dlhsie sme vyberali aku stresnu krytinu predsa to nie je 10eurova investicia. Takze radsej este pred kupou sa aj tu popytam co a ako aby som sa ujistil. No kazdopadne Tondach nie je na trhu 2 dni, vyrabaju kvalitne veci takze preto :) Ale dik :) Ty si bral kolko m2 strechy?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt