Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 7:30:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 9:27:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
ty takto neveris svojmu muzovi? keby bola aj moja zena taka, tak by som to asi neprezil! ved toto su chlapske veci a vobec by som nechcel, aby to za mna riesila moja draha. ale chod teda kuknut a daj vediet, ako to vyzeralo. som zvedavy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 11:58:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
MACOMES.

NO ON JE VACSINU CASU V ZAHRANICI A SKORO VSETKY VECI MUSIM RIESIT SAMA, VIES? AKO CEZ SKYPE VECER SI ZAVOLAME A VSETKO MU POVIEM ALE ON NEMA MOC SANCU RIESIT TAKETO VECI A PRETO VSETKO VISI NA MNE. DAM TI VEDIET, ESTE SOM TAM NEBOLA.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 02. Júl 2019 11:17:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Ahojte ;) Môžte mi prosím napísať, koľko vás vyšla strecha so všetkým (krov, drevo, práca, škridla, fólia a iné doplnky)? Dali sme si vypracovať jednu cenovú ponuku a príde nám to ako strašne vysoká cena :/ Strecha má plochu 13,5x13,5.

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 08. Júl 2019 13:17:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
- na koľko vám to vypočítali? lebo my sme za klasickú áčkovú strechu s jedným vykierom zaplatili 9 500€. a v tom si zober, že nebola škridľa, keďže tú sme mali dopredu kúpenú a ani strešné doplnky. bola to cena len za prácu, položenie škridle, užľaby a za drevo a tie strešné laty. strecha je veľká položka, s tým ste mali rátať. my sme tiež ostali zaskočený ale napokon sme zistili, že sme mali ešte dobrú cenu. lebo kamarát ten zaplatil 15 000€ -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 10. Júl 2019 11:51:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Fúha, tak ako pozerám na tie ceny, tak asi môžem byť rada za tú, ktorú nám vypočítali. Nám to vypočítali na 13 200€ a v tom je už úplne všetko.

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 8:27:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
adelkana píše:
Fúha, tak ako pozerám na tie ceny, tak asi môžem byť rada za tú, ktorú nám vypočítali. Nám to vypočítali na 13 200€ a v tom je už úplne všetko.


Tak to veru mozes byt rada! Naschval som isla pozriet do papierov, kde mam vsetky ceny napisane ohladom domu a my sme za strechu + material zaplatili 15 400€. Je sice pravda, ze my sme dost aj za material a skridlu zaplatili, kedze sme davali tu najlepsiu od Tondachu. No to vobec nelutujeme, kedze vyzera brutalne;) Vy budete mat aku stresnu krytinu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 22. Júl 2019 7:16:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
fuuuha llubiha, tak to ta fakt obdivujem, ze toto vsetko zvladas tak bravurne!! a on chodi na kolko do zahranicia? to vobec nechodi domov??? a co inak, aj si bola tu strechu pozriet??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 09. Aug 2019 12:21:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
- adelkana v tej cene máte už aj strešnú krytinu??? ak som to správne pochopil a máte, tak to máte brutálnu cenu a hneď by som to bral na vašom mieste. myslím, že iní majstri vám nižšiu cenu ako túto nedajú -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 10. Sep 2019 12:23:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Ďakujem Vám, som rada, že ste mi odpísali a že ste mi otvorili oči. Zobrali sme tú ponuku od nich a strechu už máme aj hotovú. Bolo to síce dosť peňazí, ale tak sami by sme si to nevedeli spraviť. Manžel im bol pomôcť aspoň krytinu ukladať a trochu nám spustili z ceny. Takže nakoniec nás to vyšlo 12 500€. No som rada, že to už máme ;)

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 11. Sep 2019 12:29:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
- adelkana vidíš, ako ste dobre dopadli. a kde máme nejakú fotku, hm? pochváľ sa nám -


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt