Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 10:10:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 08. Máj 2019 11:42:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
tak by to malo byť! 8-) máš pravdu, že investícia do strešnej krytiny je dosť veľká a preto si treba poriadne všetko zistiť a nechať si hlavne čas na rozhodnutie. oni už niekoľko pekných rokov sú na trhu, ich škridle - to je overená kvalita 8-) :) fúha, touto otázkou si ma teraz zaskočil :shock: už ani neviem, koľko m2 to presne bolo. musím pozrieť do papierov a potom ti píšem, ok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 08. Máj 2019 11:53:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Jasne nie je problem. To mna za pochodu budu este napadat nejake otazky takze vopred sa ospravedlnujem :D Napriklad ze ked berem krytinu tak oberiem od Tondachu aj komplet prislusenstvo (folia a pod..)? Ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 10. Máj 2019 11:43:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
poviem ti tak, že môžeš príslušenstvo zobrať aj od niekoho iného ale neodporúčal by som! my sme mali všetko na komplet iba od nich! predsa len aby ti to všetko dobre sedelo a zapadalo do seba a druhá vec je, že Tondach majú aj príslušenstvo na veľmi dobrej úrovni, kvalitné. už rozhodnúť sa musíš sám ale toto je moje odporučenie 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 14. Máj 2019 11:47:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Súhlasím s Dadom, pokiaľ ideš od nich brať škridlu, tak si rovno daj naceniť aj doplnky. Jednak ti dajú aj lepšiu cenu a jednak aj to k sebe bude pasovať a dobre to budeš mať spravené. Oni majú kvalitné doplnky!!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 24. Máj 2019 11:13:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
jaaj, vy ste len montovany?...myslel som si, ze klasicky tehlovy ste stavali..tak to sa potom ani necudujem, ze ste mali rychlo postavene...a ktorych majstrov ste mali na strechu?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2019 13:23:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Áno @Trombolat123, my sme len montovaný. Myslel som, že som to tu napísal ale asi som pozabudol a preto si nevedel. Majstrov sme mali od nás takých jedných, asi nebudeš poznať aj keby som ti meno napísal. Volajú sa Gazdíkoví.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2019 12:53:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
POPROSIM O RADU A SKUSENOSTI.

VELMI SA NAM PACI KRYTINA TONDACH STODO, ALE VELA LUDI NAS TROCHU ODRADZA. VRAJ CASOM PRASKA A SU PROBLEMY S REKLAMACIAMI... VIETE MI NIEKTO PORADIT, CI JE TO OZAJ TAK ALEBO SU TO LEN NEPRAVDIVE FLAMY?

DAKUJEM


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 13:05:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
@llubiha
nemyslim si, ze palena skridla casom praska! kopu ludi poznam, ktori maju od nich stresnu krytinu a ani jeden mi zatial nespominal, ze by mal taketo problemy. ak ti to povedal nejaky tvoj znami, tak sa k nemu chod pozriet aby si to videla aj na zivo. moze byt, ze ma nejaku kazovu ale nemyslim si, ze by velka spolocnost ako tato neriesila reklamacie! to sa mi nechce verit!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 13:15:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
MACOMES.

TOTO ISTE MI HNED AJ MUZ POVEDAL, NO JA STALE NAD TYM ROZMYSLAM... ALE VIES, ZE SI MI VNUKOL DOBRU MYSLIENKU?... DNES MU NAPISEM A POJDEM SA POZRIET, AKO TA STRECHA VYZERA KED HOVORIL, ZE MU POPRASKALA... TIEZ SA MI TOMU MOC NECHCE VERIT ALE PREDSA LEN SA DO TOHO UPLNE NEVYZNAM, TAK MA TROCHU ZASKOCIL A TERAZ NAD TYM ROZMYSLAM... INAK SOM UZ PRED MESIACOM BOLA ROZHODNUTA PRE SKRIDLU...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 12. Jún 2019 8:04:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
nenapisal si ale je to v pohode, postupne sa vsetko dozvieme...mas pravdu, takych vobec nepoznam...ale je to uplne jedno, dolezite je to, ze vam to dobre a kvalitne spravili...by si mohol poslat aj nejaku foto, hm?...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt