Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:50:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2016 12:39:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
romco neviem ci si sa tam bol nakoniec pozriet alebo nie....ale my sme sa tam zastavili aj s manzelkou kedze sme boli v BA a poviem ti ze ten veltrh teda stal za to a pomohol nam vyriesit mnohe dilemy. Napriklad aj tuto s krbom. Pozri ktory sme si vybrali... Obrázok zo zaciatku ked sme zvazovali ze aky krb tam sme hned zavrhli takyto viac preskleny, ale ked sme sa na tom veltrhu s nimi rozpravali ze ako je to s cistenim a udrzbou skla, tak sme sa dohodli ze do toho pojdeme ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2016 13:20:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Ahojte. Nestihol som to bohuzial. Pretoze sa svokrovci nahlasili a bolo po celej navsteve veltrhu. Ale tak co narobim, snad este niekde budu a ked nie tak sa pojdem pozriet na predajnu, to bude asi lepsi napad ako cakat na nejaky dalsi veltrh nie? samoabetka tak tento vyzera velmi dobre. Normalne si ho viem predstavit uz hotovy v obyvacke a dokonca aj horiaci :) ste tam priamo sa dohodli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 7:48:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
jasne...ved ked do toho cloveku nieco taketo pride tak je jasne ze neda sa byt vsade, aj ked ti poviem ze si teda celkom o dost prisiel.. pretoze mne cely ten veltrh poskytol taky iny pohlad aj na krby, aj na vsetky taketo veci :) treba si rozsirovat obzory a veltrhy su na to ako stvorene... ano tam sme sa dohodli, ze co ano, ale tak detaily pojdeme dohodnut priamo na predajnu, nech to vyriesime v klude :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 8:47:16 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
..ahojte ten krb to je čo za značku? firmu som videla, ale aká značka sú tie krby? to som nikde nevidela. Vyzerá ten na fotke veľmi pekný, len by som si rada niekde pozrela ako vlastne sa aj cenovo pohybujú tie krby, či nebudem musieť na taký šetriť pol života :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 8:28:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
angela píše:
..ahojte ten krb to je čo za značku? firmu som videla, ale aká značka sú tie krby? to som nikde nevidela. Vyzerá ten na fotke veľmi pekný, len by som si rada niekde pozrela ako vlastne sa aj cenovo pohybujú tie krby, či nebudem musieť na taký šetriť pol života :-)


znacku? ved deltako, neviem co sa ti na tom nevidi, to nie je len meno firmy, ale aj znacka tych krbov :P ...pozri si ich stranku a tam aj tento krb uvidis, ale ked ho chces vidiet nazivo, tak kedze je uz po veltrhu tak jedine ze by si isla na ich predajnu do Komarna a tam sa na ne pozrela. Cenovo? zalezi od toho aky velky ;) setrit pol zivota? si sa zblaznila? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2016 11:00:41 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Aj značka krbov? prepáč, to som nevedela. Vieš ako ja ako žena v tomto nejako prehľad nemám tak sa radšej opýtam. Takže to sú ich krby hej? Je to škoda, že ten veľtrh som prepásla ale snáď ešte niečo také bude. Predajňu majú v Komárne? veď to tiež nemáme ďaleko, takže jeden deň by sme si tam mohli odbehnúť len tie ceny by ma zaujímali :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 11:33:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Neospravedlnuj sa mi, ved to si nemala z kade vediet, ked si sa doteraz o to nezaujimala. Ono pokial si najdes cas zajst do predajne tak myslim ze to bude pre teba dobre investovany cas, pretoze na predajni a takto od krbara sa dozvies ovela viac veci akoby si si citala po nete


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 06. Nov 2016 8:45:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
nebolo by lepsie si vyberat krbara podla toho ci je v tom zdruzeni kachliarov, ci krbarov ci ako sa to vola? keby to clovek riesil takymto sposobom tak myslim ze by mal istotu ze vsetko bude dobre urobene, alebo sa mylim? tiez chcem toto riesit preto zvazujem ktorou cestou sa vydat co pozerat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2016 18:05:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
marosros píše:
nebolo by lepsie si vyberat krbara podla toho ci je v tom zdruzeni kachliarov, ci krbarov ci ako sa to vola? keby to clovek riesil takymto sposobom tak myslim ze by mal istotu ze vsetko bude dobre urobene, alebo sa mylim? tiez chcem toto riesit preto zvazujem ktorou cestou sa vydat co pozerat


Tak treba si najskor ujasnit z ktoreho cechu mas krbarov na mysli. Osobne ak by som toto riesil, tak by som si hladal krbara v cechu kachliarov a krbarov SR, znamy mal krbara z tohto cechu a hovoril, ze ten krbar vedel co robi, ze tymi krbmi uplne zil, ze tolko toho vedel o horeni, o stavbe krbu, ze to bolo nenormalne :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2016 10:42:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Ten krbar mu robil vsetko od zakladov? ze mu pomohol s vlozkou aj s tepelnymi stratami a podobne veci? cital som na internete o tom ze ked si chce clovek dobre vybrat vlozku tak ze je dolezite sa riadit tymi tepelnymi stratami, kedze je potrebne riesit vykon krbu. Len napriklad ja ani neviem ako sa k tym stratam dostanem


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt