Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 14:56:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 11:23:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Dusan praveze ja si myslim ze by to vadilo, ono sa to nezda ale tahat vzduch z chodby je podla mna nezmysel, najekonomickejsie a najefektivnejsie je riesit to z vonku, ved to nie je nejaky problem, firma ti to dokaze urobit, my sme to vsetko riesili s firmou co boli na tej vystave


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 18. Jan 2017 11:17:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
S firmou čo boli na výstave? Neviem či som niečo prehliadol alebo čo ale neviem o akej výstave to píšeš, vieš mi to prosím ťa vysvetliť, nech to pochopím?
Lenže to čo pôjde rúra akože cez múry von a tak?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Jan 2017 11:46:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Aha - myslel som ze si si cital celu diskusiu, my sme boli pozriet na Moddome na vystave nabytku a tam bola firma ktorej sme my dali krb robit, uz tomu rozumies trosku? Davaj som sem aj fotku z tej vystavy a nasiel som este jednu v telefone, tak ti ju sem dam aby si si vedel predstavit jak to tam bolo ;)
Ano rura musi ist von, ked chces riesit externy privod vzduchu ku krbu :)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2017 10:26:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Nie nie..to kde bola tá výstava? To som nevedel, že takéto niečo býva, ale už aspoň budem vedieť, tak ty si išiel do toho u nich hej? A to ste riešili priamo tam alebo ste potom šli na predajňu a tam ste sa dohodli na podrobnostiach, že akoby to malo vyzerať a ako by to malo kde byť a tak?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 23. Jan 2017 10:20:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samoabetka ahoj mozem ta poprosit aby si mi ozrejmil ako je to s cistenim takehoto krbu? pozeral som si stranku tej firmy a tam som nasiel ze je to riesene nejako ze vysuv dohora, tym padom mi ale unika jak sa krb cisti, ci je to nejako poriesene aby sa to prakticky dalo ocistit to sklo alebo ako na to? uz je po sviatkoch uz som sa tomu zacal venovat tak by som chcel aby tuto zimu co bude sme uz kurili :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2017 12:46:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
V Bratislave - tak my sme to riesili tak ze tam sme dohodli nejake veci, ale detaily sme si nechali ze to poriesime v klude na predajni, ze prideme za nimi a dohodneme vsetky podrobnosti ktore bude treba vyriesit :)
ako je to s cistenim? nebol sa, ja to vymyslene tak aby sa dal aj normalne krb otvorit, dole su take neviem ako to nazvat take zabrany, ktore ked povolis tak sa ti sklo otvori a vies to pekne ocistit bez problemov..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 31. Jan 2017 11:48:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
V BA? to som nevedel, myslíš že ešte budú takto niekde kde by som si ich mohol pozrieť, či to ťažko už? Asi bude najvhodnejšie teda aby som zašiel priamo na predajňu a tam riešil všetky veci, ktoré by som chcel, čo by som potreboval vyriešiť, s čím poradiť a tak, že? Našiel som si stránku Deltaka a tam priamo adresu, kde je predajňa tak by som tam mohol zabehnúť čo najskôr to bude možné, nech viem na čom som, či by sa to dalo riešiť a ako :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2017 12:44:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Dusan my sme boli na predajni a nie je to tak davno...tiez som sa zaujimal aj o to ze ci budu este na nejakom veltrhu a teraz ze v marci alebo tak nejako ma byt v inchebe Coneco veltrh tak aj tam budu tak ak nechces ist na predajnu ale najskor si ich takto pozriet tak asi jedine vyckat do toho terminu kym bude veltrh ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2017 9:14:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samoabetka píše:
V Bratislave - tak my sme to riesili tak ze tam sme dohodli nejake veci, ale detaily sme si nechali ze to poriesime v klude na predajni, ze prideme za nimi a dohodneme vsetky podrobnosti ktore bude treba vyriesit :)
ako je to s cistenim? nebol sa, ja to vymyslene tak aby sa dal aj normalne krb otvorit, dole su take neviem ako to nazvat take zabrany, ktore ked povolis tak sa ti sklo otvori a vies to pekne ocistit bez problemov..


ano? tak potom sa myslelo zrejme pri vyrobe na vsetko, ako casto je ale potrebne to sklo vobec cistit? po kazdom kureni je sklo zacernene alebo nie? da sa zaspinenemu sklu nejako aj predchadzat alebo neviem s tym nejako nieco spravit? vyvarovat sa toho? obavam sa vies ze raz zakurim a uz na druhy krat uz nebudem vidiet ani len plamienok :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2017 10:10:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Dusan tak myslim ze vystavy budu a este dost len otazka je ci sa ti chce na to cakat, ked mozes ist do toho kratsou cestou ;) chapes, co ti tym chcem povedat?
Juaneso ako casto? tak vsetko je to o tom ako casto sa kuri ale nie je potrebne zakazdym cistit, to uvidis, ale tieto vlozky su obohatene od ciste sklo, to je v podstate taky system ktory zabezpecuje ze sa tie necistoty nejako vo velkej miere neusadzaju na skle ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt