Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 5:04:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 17:04:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Po pol roku? Je to pol roka, co mate takto vyriesene kurenie?
Barinak ale odkladanim sa co vyriesi? Myslim, ze nic aspon teda u nas doma sa nic take nevyriesilo, ked som to posuval na vedlajsie kolaje :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 10. Okt 2018 7:02:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
tak v marci som sa tomu venoval naplno a vtedy som to dal dokopy aj s krbarom, cize hej je to priblizne pol roka, co mam srdce na mieste, co uz nemusim sa plasit co bude v zime, co ak sa nahle ochladi, co je v dnesnej dobe uplne bezne, ze z jedneho dna na druhy rapidne klesnu teploty a myslim, ze krb tento moj problem, respektive tuto obavu uplne vyriesil :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 11. Okt 2018 14:38:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Marosros.
Presne to je to, čo som napísal. Čo som sa tým snažil povedať. Lebo ako som písal aj ja veľa rázy a tiež rád odkladám veci, ale našťastie zatiaľ v čas som sa precitol, že asi by som to robiť nemal, ak chcem aby všetko bolo jak chcem doma. Aby nám dom po roku bývania nepadol na hlavu, ale práve naopak, aby nám desaťročia slúžil a bez problémov!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 16. Okt 2018 12:01:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Tie teploty su nevyspitatelne, to ti musim dat za pravdu. Preto radsej nech zima ta zastihne pripraveneho a nie nepripraveneho, ze jo.
Barinak, to je darmo. Tu cenu toho realnu si uvedomis, az ked ide o strechu nad hlavou, ze??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 17. Okt 2018 7:13:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
caute, chcel som vam dat len vediet, ze sme pokrocili, nasiel som firmu, o ktorej ste mi tu pisali, s ktorou mate fajn skusenosti, tak som si ich nasiel, kde by bolo mozne ich navstivit, s kamaratom sme sa dohodli a spolu sme tam zasli a poviem vam, ze mi padol kamen zo srdca, ked sme z tade odchadzali a povedal, ze je rad, ze to nebude musiet robit sam :D najskor bol zapaleny pre to, ze si ten krb da sam do poriadku, ale ked mu na predajni krbar objasnil, ze co vsetko to bude obnasat, tak asi mu iste suvislosti dosli :) dokonca si aj favorita, krbovu vlozku uz vybral :mrgreen:

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 18. Okt 2018 6:58:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

aleba..tak napokon predsa takto?..dal si teda od teba, od nás poradiť..to je super..myslím, že toto bude pre neho oveľa jednoduchšia cesta jak tá ktorou sa chcel vybrať..niektoré veci nie je najvhodnejšie robiť si ich svojpomocne lebo môžu z toho potom vzniknúť nie zrovna malé problémy..a myslím, že pri tomto len málokto by niečo také riskoval..aj sa dohodli na nejakej obhliadke?..realizácii, že čo vlastne aký bude ďalej postup?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 19. Okt 2018 7:27:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
to dufam, ze to vsetko bude ok, ze to pojde, jak si predstavujeme, lebo trvalo mi uz len toto si s nim prejst, porozpravat sa, ale som rad, ze to vzal, ze si dal povedat, predsa to nie je vec za stovku, ktoru by len tak barkedy mohol dako vymenit alebo co :)
vsetko si uz dohodli, vysvetlili mu ako si to predstavuju aj oni, co by navrhovali, ked im povedal, ze vlastne o co ide o aky problem a uz sa dohodli aj na termine, kedy by sa do toho dali tak som sam na to cele zvedavy ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 22. Okt 2018 7:41:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Marosros.
Ako si napísal. Ale to nie je len o mne. Najhoršie na tom je, že je to aj o mnohých iných ľuďoch, rodinách. Našťastie ja ešte som včas veci začal registrovať, len niekto to nestihne a zbadá sa až keď je zle.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 24. Okt 2018 8:58:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
sttorro tak to daj potom vediet, ze co, ako pokrocil, co dalej, ale je lepsie to takto vybavit, ze oni spravia na komplet vsetko, ze to nemusi platat, ze niekto by mu urobil to, iny to alebo sam, ze by do toho sa dal, to by bolo vsetko zbytocne riskovanie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 7:18:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
jasne, dam vediet ako pokracuje, ale myslim, ze to vsetko uz nabralo spravny smer aky malo, ze uz nebude treba vela, aby to dal do poriadku a aby v pokoji mohol spavat, uz bude moct v zime aj normalne bez nejakych obav kurit a myslim, ze to je velkym benefitom pre neho, bude mat skorsie vianoce v tejto podobe :euforia:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt