Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 12. Dec 2018 5:48:14

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 11. Okt 2018 12:43:11 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

môj brat akurát teraz začína stavať a taktiež mi spomínal, že ide z tehly stavať. ako ja som úplný lajk a keby mám ísť stavať dom, tak asi prvé čo by spravil by padol na mňa :lol: :lol: ale on sa do toho celkom slušne vyzná a presne vedel, ktorú tehlu si má objednať. už sa teším, keď ho bude mať hotový a pôjdeme kolaudovať :lol: :D

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 12. Okt 2018 10:28:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

- janica tak chlapi sa celkovo do takychto veci lepsie vyznaju a to vobec nechcem podcenovat zeny ale viem, ako to bolo u nas, ked sme tiez stavali. o materialoch a takychto veciach som rozhodoval len ja ale zena mi hned povedala, ze to je na mne a ze ona si bude potom nabytok vyberat. takze sme mali jasnu dohodu :D :D -

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 18. Okt 2018 7:56:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

frlo8 veď už sme sa cez súkromnú správu dohodli, tak už sem nebudem nič písať. napíšem len, že tehla je už predaná a že si bol ten šťastlivec, ostatní už majú smolu :) ;)

branno6 lenže mi nič pristavovať neplánujeme a preto sme sa jej chceli zbaviť. no už sa nám to aj podarilo ;) frlo si ju bol v pondelok zobrať :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 12. Nov 2018 18:11:21 
okoloidúci

kresko veď ty máš aj ako profilovku tehlu :lol: :lol: takže ty si ani z ničoho iného nemohol stavať :lol: :lol: robím si srandu :lol: to prečo si si nedal nejakú inú fotku?? btw aj my máme dom z tehly :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 22. Nov 2018 12:03:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

- majster67 lebo tato sa mi paci a je to uplne jedno, aku tu mam fotku, no nie? :D :D a vobec som si ju inak nedaval z toho dovodu, ze sme stavali z toho materialu. ale ked chces, tak si to mozes mysliet, je mit o ukradnute :D :D aku tehlu ste pouzili?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 27. Nov 2018 16:58:25 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

no z akého??? to by ste mi mohli poradiť! tento rok sa nám podarili spraviť základy na komplet a vytiahnuť dbt-čka, ktoré snáď tento týždeň ešte zalejeme a už ostatné necháme na jar. v zime by som sa chcel poobzerať po materiáloch. v projekte máme navrhnuté porobetonové tvárnice ale stále rozmýšľam, či to nezmeniť na tehlu. myslíte, že by som mohol? nebude to veľký problém?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 03. Dec 2018 13:51:21 
občasný diskutér

Marlo stihli ste ich zaliat? Lebo teraz vam uz pocasie moc nepraje a cudujem sa, ze si este isiel do toho zalievania. Mal si stavbu zazimovat a az na jar pokracovat! A preco vam do projektu navrhol potobeton? Vy ste chceli alebo on? Osobne si myslim, ze by si mal lepsie, keby to zmenis na tehlu. Tehla je lepsi stavebny material a ma kopu lepsich vlastnosti ako porobeton. My mame z tehly dom, takze viem o com pisem!

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 06. Dec 2018 15:30:24 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

áno, stihli sme to nakoniec. v piatok nám z betonárky volali, že prídu a v sobotu sme trochu rozhrnuli aj zem a už to tento víkend len pozakrývam a na zimu bude pokoj. už zalievať platňu nebudem, lebo už sú dosť nízke teploty a nebudem radšej riskovať. aj keď som to chcel stihnúť ale tak čo už. nič sa nedá robiť. lebo keď sme riešili projekt, tak sme neboli rozhodnutý a on nás ukecal na tieto tvárnice, tak sme pritakli ale nie som s tým moc zmierený. aké lepšie vlastností má v porovnaní?? myslíš, že by sme to mohli zmeniť? veď to by nemalo ničomu vadiť, či?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 10. Dec 2018 11:46:44 
okoloidúci

kresko máš pravdu, je to úplne jedno aj keď, po správnosti by sme tu mali mať tváre, aby sme vedeli, ako kto vyzerá ale nikto to tu nemá :) takže fajn, neriešim už ani ja :D :D my sme brali značku Porotherm a 30-thu hrúbku. tá bola v tej dobe za dobrú cenu a úplne v pohode stačila.

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia