Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 7:00:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2019 7:38:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
V tom pripade som len rad Adiiinka, ze bola viac krat spomenuta! 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2019 11:36:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
my uz tiez konecne byvame v nasom novom tehlovom domceku. hned ako sme sa rozhodli, ze ideme stavat tak drahy zahlasil, ze jedine tehlovy a taky aj mame :):) no uz si iny neviem ani predstavit, toto je mojho srdca sampion :D:D vela ludi si v sucasnosti dava stavat montovany, ale podla mna taky dom nestoji za vela.. ta technologia este vobec nie je odskusana :/:/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 19. Jún 2019 9:10:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
lucydb píše:
my uz tiez konecne byvame v nasom novom tehlovom domceku. hned ako sme sa rozhodli, ze ideme stavat tak drahy zahlasil, ze jedine tehlovy a taky aj mame :):) no uz si iny neviem ani predstavit, toto je mojho srdca sampion :D:D vela ludi si v sucasnosti dava stavat montovany, ale podla mna taky dom nestoji za vela.. ta technologia este vobec nie je odskusana :/:/


To mate super, ze uz byvate. My este len mury tahame ale majstrom to ide super a uz vcera mali skoro vsetko vytiahnute, akurat nosna priecka im este chyba, lebo nemali material. Posielam aj foto, ako to u nas momentalne vyzera.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Júl 2019 13:52:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
cirkom neboj nic, pomaly dalej zajdes :)) ani sa nenazdas a budete v domceku byvat :))) kazdy si tym musi prejst a je pekne, ze si ho staviate takto asi svojpomocne, ze? ak som dobre pochopila. tehla je to Porotherm?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Júl 2019 8:11:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
stranilka85 píše:
cirkom neboj nic, pomaly dalej zajdes :)) ani sa nenazdas a budete v domceku byvat :))) kazdy si tym musi prejst a je pekne, ze si ho staviate takto asi svojpomocne, ze? ak som dobre pochopila. tehla je to Porotherm?


Ved ja sa ani nebojim, som uplne v klude :lol: Ano, svojpomocne staviame. Akoze mame aj majstrov, ale ked nieco treba, tak idem aj ja pomoct a napriklad krov si cely budem robit sam s kamaratmi a jednym znamym, ktory bude za mudreho a bude nam hovorit, co ako spravit, aby dobre bolo. A je to ta tehla, dobre si napisala 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 15. Júl 2019 8:48:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
super, mas moj obdiv cirkom. uz malokto stavia takto svojpomocne, no mne sa to hrozne paci. to je ako kedysi :DDD joo, som dobra, ze som uhadla nazov ;)))


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 19. Júl 2019 8:08:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
viem, ze to mame dobre cirkom ale neboj, vsetkym tymto istym sme si presli aj my :) taktiez sme stavali dom svojpomocne. a stavias bungalow ci aj poschodie? a ako ste za ten mesiac postupili? som tu dlhsie nebola, tak pis a prehanaj ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Júl 2019 10:13:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
lucydb píše:
viem, ze to mame dobre cirkom ale neboj, vsetkym tymto istym sme si presli aj my :) taktiez sme stavali dom svojpomocne. a stavias bungalow ci aj poschodie? a ako ste za ten mesiac postupili? som tu dlhsie nebola, tak pis a prehanaj ;)


Aj poschodie, no teda obytne podkrovie. Nejdeme moc nadstavovat, mozno jeden alebo dva rady. Rozhodli sme sa preto tak, lebo ved strecha je dost draha a nech su aspon pod nou dve izby, ked uz do toho idu tolke peniaze. Postupili sme tak, ze mame vsetky preklady zabetonovane a schody spravene a dnes robia majstri strop, davaju nosniky a buduci tyzden budeme zalievat. Moc sme vela toho nepostihali ale aj sme cakali na material, lebo strop sme tiez brali z Wienerbergeru a neskor sme ho objednali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Aug 2019 9:55:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
ahojte, caute 8-) ;) my sme zacali stavat len tak. nikto nam moc neporadil, jednoducho sme sa zhodli, ze nas dom bude z tehly a uz sme len zistovali ceny od roznych firiem. nam osobne sa moc tie montovane a vselijake drevene nepacia. moj chlap hovori, ze to este nie je odsledovane a ze ktovie co ten material bude za par rokov robit a to si myslim, ze ma pravdu! este to predsa len nie je otestovane! vy mate na to aky nazor?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Sep 2019 14:20:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
Mam presne taky isty nazor ako ty Alixia a preto mam dom z tehly Porotherm! Iny by som ani nechcel!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt