Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 6:11:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2017 13:19:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@kormoranica dakujem ze si si vsimla a ze si tak rychlo zareagovala na moju spravu.vobec mi to nevadi,prave naopak som rad,lebo to potrebujem cim skor doriesit.a on ma na starosti celu Bratislavu ci len nejake casti?alebo to nevies?mohla by si mi napisat kontakt na neho?vdaka


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 31. Jan 2017 15:28:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 71
majooliva píše:
@bremmo suhlasim s tebou bro.uz sa mi raz stalo ze som riesil predaj bytu cez nemenovanu realitku a nedopadlo to najlepsie.sice oni na moj byt dali vysoku sumu ale pomaly polovicu som im len musel dat.odvtedy som povedal ze nic nebudem riesit cez realitku.lenze teraz zhanam byt v BA a mam problem bez realitky nejaky najst.preto som sa chcel spytat ze pre ktory okres robi tento pan?kedze si pisal ze je spolahlivy tak mozno by som to este raz riskol kedze ten byt dost surne potrebujem kupit


Sorrac ze odpisujem az takto neskor, ale vobec som tu nebol a tak som nevedel ze si mi pisal. Dobre ti napisala a teda aj poradila @kormoranica, on pracuje v Bratislave pre remax realitku. Mohlo by to byt teeda ok, ked potrebujes v Blave byt/dom. Ved sa skus na neho kontaktovat a uvidis, on ti povie, ci bude vediet najst nejaky byt/dom alebo nie


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2017 11:52:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva nemas zaco, to je v pohodicke:-) Vies co neviem ci riesi celu Bratislavu ale urcite nejake casti ano. To by som ta klamala, kedze my sme s nim riesili veci uz davnejsie. Na tejto stranke: http://www.remax-slovakia.sk/reality/re ... er-dobias/ - najdes kontakt na neho a skus mu zavolat a popytat sa na tieto veci ktore ta zaujimaju. On je ochotny, ti vsetko povie uz aj do telefonu a po pripade si dohodnete stretnutie. Nechcem ti zbytocne napisat nejaku blbost, ked som si neni 100% ista ci to je este stale tak, ako pred par rokmi


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2017 9:32:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@bremmo v pohode,ved zistil som vsetko co som potreboval vediet,kedze mi kormoranica odpisala skor.
@kormoranica jasne chapem,dakujem za kontakt,dnes sa mu skusim ozvat a uvidim co mi povie.bol by som rad keby sme sa stretli a poriesili tieto veci osobne.predsa len lepsie sa riesia veci osobne,teda aspon podla mojho nazoru..vdaka este raz za ochotu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Feb 2017 8:53:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva to tvrdim aj ja, ze vsetko sa lepsie riesi osobne. Ved a co ti povedal ked si mu volal? On sa bude chciet urcite stretnut si myslim, lebo u nas to prebiehalo tak isto. Som mu zavolala a potom sme sa dohodli na stretnuti a tam uz sme rozoberali vsetky ostatne veci


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2017 8:43:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Lucka to máš pravdu ale nemáme sa ani čo čudovať, keď je to hlavné mesto tak tie byty tam musia byť aj drahšie ako v iných mestách. Chcela som ti ale napísať super informáciu. Už sme konečne kúpili byt. Pred dvoma týždňami, nám ešte pán Dobias poslal dve ponuky a jedna z nich sa nám hneď zapáčila. Už len povybavovať všetky papiere a sťahujeme sa. Tak sa neskutočne teším:-) Už konečne budeme bývať s mojim drahým spolu :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2017 8:38:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Anezka touto spravou si ma potesila, som rada ze ste uz konecne nasli byt podla vasich predstav:-):-)Som si aj myslela, ze tento pan Vam vyberie nejaky, ktory vam bude po vsetkych strankach vyhovovat. On je sikovny a spolahlivy makler. Tak vam prajem aby sa vam byvalo len dobre v byte a aby ste si uzivali co najviac chvile stravene spolu;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2017 12:54:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@kormoranica mala si pravdu,ze sa bude chciet stretnut.volal som mu a hned sa ma pytal,kedy by mi vyhovovalo stretnutie.kedze som mu hned do telefonu povedal o ktoru nehnutelnost mam zaujem som totiz pozeral na internete byty a jeden sa mi tam dost zalubil.keby bol tak aj v skutocnosti tak by to bolo super a hned by som ho aj zobral.tak som zvedavy ako dopadne obhliadka


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2017 10:41:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Ahojte,caute:-) Zaujala ma tato tema, lebo minuly rok som si tymto vsetkym presla aj ja. Zhanala som byt po celej Bratislave aby mi vyhovovala lokalita, dostupnost, aby bola prijatelna cena a samotny byt aby mi dispozicne vyhovoval. Bolo to dost narocne ale vdaka Petrovi Dobiasovi, ktoreho tu spomenula uz aj @kormoranica som svoj vysnivany byt nasla a uz teraz ho len po castiach prerabam, aby som ho mala podla seba a hlavne aby bol co najviac utulny:-) Prajem vam vsetkym vela trpezlivosti pri vybere a hlavne chladnu hlavu. Najprv si pochodte viacej bytov a az potom sa rozhodnite aby ste neskor neobanovali


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2017 19:22:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Lucka pravdu povediac som trošku pochybovala či sme sa na dobrého realitného makléra obrátili ale po prvom stretnutie sa táto moja obava hneď pominula a som fakt rada, že sme to riešili s ním. Takého ľudského makléra som ešte nezažila. A tebe ďakujem za všetko a ďakujem, verím že sa bude bývať super v novom a hlavne v našom byte:-) :-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt